



Rozmery 100×135 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 20,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hnedé/béžové bavlnené detské obliečky do postieľky 100x135 cm Dino – Good Morning
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 135 cm |
| Typ | Do postieľky |
|---|---|
| Motív | Dinosaury |
| Materiál | Bavlna |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 1 |
| Váha | 0.62 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 135 cm |
| Rozmery obliečok | 100x135 |
| Veľkosť vankúša | 40x60 |
| Certifikáty a štandardy | Better Cotton Initiative (BCI)/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Zapínanie obliečok | Otvorené |
| Zapínanie vankúša | Bez zapínania |
| Vzor | S potlačou |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 110 g/m² |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Farba | Hnedá/béžová |
| Výrobca | Good Morning |

Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
90×130 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Do postieľky, z mikroplyšu, s dinosaurami
Skladom
Do postieľky, pre dievča, z mikroplyšu
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
90×130 cm, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, bavlnená, s dinosaurami
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Do postieľky
Skladom
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, z mikroplyšu, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, do postieľky, pre dievča
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Silikónová
Skladom
Kovová
Skladom
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
18×50×25 cm, plastový
Skladom