

Rozmery 60×95 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 26 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kúpeľňové koberčeky z kolekcie ROSE budú praktickým doplnkom kúpeľne. Na ich výrobu sa používajú kvalitné materiály, vďaka ktorým sú odolné voči oderu, či zmene farby a rýchlo schnú.▪ Celková hmotnosť: 0,85 kg/m2▪ Materiál: 100% bavlna
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 95 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Množstvo | Kusové |
| Funkcie | Rýchloschnúce |
| Farba | Sivá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Kúpeľňa |
| Špeciálne vlastnosti | Protišmykový,Vhodný pre podlahové kúrenie,Prateľný |
| Vzor | Kvetované vzory |
| Kolekcia | Rose |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Rozmer | 60x95 cm |
| Dĺžka | 95 cm |

40×60 cm, kúpeľňová, kusová
Skladom
50×75 cm, kúpeľňová, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová, bavlnená, kusová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×50 cm, kúpeľňová, froté
Skladom
Kúpeľňová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Skladom
50×60 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
50×60 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
58×38 cm, kúpeľňová, kusová
Skladom
70×130 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
80×50 cm, kúpeľňová, protišmyková
Skladom
70×50 cm, kúpeľňová, froté
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
80×50 cm, kúpeľňová, protišmyková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
60×95 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
60×90 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
60×90 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
60×90 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 50 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
50×70 cm, kúpeľňová, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, hrací
Skladom
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní