Odporúčame
Krémový/v prírodnej farbe ručne tkaný koberec s prímesou vlny 200x300 cm Eric Checkboard – Flair Rugs
Rozmery 200×300 cm
História cien
- 12. 5. 2026 - 411 €
- 19. 4. 2026 - 411 €
- 19. 3. 2026 - 414 €
- 16. 1. 2026 - 440 €
- 27. 11. 2025 - 373 €
- 25. 11. 2025 - 374 €
- 22. 11. 2025 - 394 €
- 14. 11. 2025 - 415 €
- 7. 11. 2025 - 440 €
- 1. 11. 2025 - 449 €
- 1. 11. 2025 - 489 €
- 24. 10. 2025 - 391,2 €
- 8. 10. 2025 - 391 €
Popis produktu
Krémový/v prírodnej farbe ručne tkaný koberec s prímesou vlny 200x300 cm Eric Checkboard – Flair Rugs
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 300 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané, Ručne tkané |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Farba | Béžová |
| Typ materiálu | Prírodné |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester/bavlna/vlna |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 10.2 kg |
| Dĺžka | 300 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Ručne tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (viacúrovňová) |
| Produktový rad | Anders |
| Vzor | Štruktúrovaný/kocky |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/boho |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 1700 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Ručne tkaný/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Príležitostne otočte koberec pre rovnomerné opotrebenie/bodové čistenie/nepoužívajte chemické bielidlo/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Bez spodnej strany |
| Špecifikácia materiálu | 54% polyester/31% vlna/15% bavlna |
| Výrobca | Flair Rugs |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
53 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
62 €
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
27,8 €
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
41 €46 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
211 €231 €
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
57 €64 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
79 €
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17,6 €
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
7,2 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
30,5 €33,8 €
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
35,9 €39,7 €
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
15,7 €33,2 €
Samodržiaca rohová polička Wenko Vacuum-Loc, nosnosť až 33 kg
9×31×22 cm, rohová
Skladom


































