
Immax NEO 07297L - LED stmievateľné podhľadové svietidlo DOWN LED/36W/230V Wi-Fi, Tuya priemer 23 cm, čierna
Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmoDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Osram máme skladom za cenu 35.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Čierna |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 100 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Celkový svetelný tok | 9000 lm |
| Typ | LED Reflektor |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 620 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 100 W |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK04 |
| Počet spínacích cyklov | 20000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 105 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola/Garáž |
| Spôsob zapojenia | Priame zapojenie |
| Celkový príkon svietidla | 100 W |
| Series | FLOODLIGHT Osram |
| Výrobca | Osram |

Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
So studeným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni


Sklenený, kovový, plastový
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo