Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 49 €
- 19. 4. 2026 - 49 €
- 19. 3. 2026 - 52 €
- 14. 1. 2026 - 57 €
- 11. 12. 2025 - 56 €
- 25. 11. 2025 - 54 €
- 22. 11. 2025 - 57 €
- 11. 11. 2025 - 60 €
- 7. 11. 2025 - 63 €
- 1. 11. 2025 - 64 €
- 20. 10. 2025 - 56,8 €
- 8. 10. 2025 - 57 €
- 7. 10. 2025 - 71 €
Popis produktu
Umývateľný koberec v krémovo-hnedej farbe 120x180 cm Oval – Vitaus
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané |
| Druh | Kusové |
| Vzor | Abstraktný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Polyamid |
| Farba | Hnedá |
| Tvar | Oválne |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polyamid |
| Hrúbka | 0.3 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Váha | 2.052 kg |
| Dĺžka | 180 cm |
| Úprava | Digitálna tlač |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (rovnomerná) |
| Produktový rad | Circles |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Back To School/Basic |
| Hustota | 850 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na pranie/protišmykový |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/nepoužívajte chemické bielidlo/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/perte na 30 stupňov/nežehliť/nekrčiť/možno prať v práčke/nedrhnúť |
| Materiál zadnej strany | Polyamid |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyamid |
| Výrobca | Vitaus |
Recenzie
Používateľské recenzie
Výborný koberec, zodpovedá fotografii na stránke. Zostáva na mieste, pretože spodná strana je protišmyková. Som spokojný.
Vyzerá veľmi dobre, príjemne mäkký.
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Matne biely pedálový oceľový odpadkový kôš 5 l Collungo – Wenko
28×29×14 cm, pedálový, s vekom
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený

Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom































