Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Svetlohnedý prateľný behúň 80x250 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
Rozmery 80×250 cm
História cien
- 2. 5. 2026 - 40 €
- 19. 4. 2026 - 40 €
- 27. 11. 2025 - 37,9 €
- 22. 11. 2025 - 38 €
- 7. 11. 2025 - 38,1 €
- 1. 11. 2025 - 39,5 €
- 20. 10. 2025 - 36,8 €
- 8. 10. 2025 - 37 €
- 7. 10. 2025 - 46 €
- 6. 10. 2025 - 40 €
Popis produktu
Svetlohnedý prateľný behúň 80x250 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 250 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Krátky |
| Typ | Behúň |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Mikrovlákno |
| Hrúbka | 1.2 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Tvar | Behúň |
| Váha | 2.3 kg |
| Dĺžka | 250 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (kombinovaný) |
| Produktový rad | Pompei |
| Vzor | Štruktúrovaný/geometrické |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1150 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie/vhodné pre robotické vysávače/vhodný na pranie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/nepoužívajte chemické bielidlo/možno prať v práčke/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/perte na 30 stupňov |
| Materiál zadnej strany | Bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 100% mikrovlákno |
| Farba | Sivobéžová |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Odporúčame

Koberec ATLAS PP F739A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec BCF Alfa 01 červený
40×60 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Panamero 07 sivý
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Krémový koberec 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krémový okrúhly koberec ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec CASABLANCA krém
100×150 cm, tkaný, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúň BCF TRIO bordo
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SOFFI shaggy ružový
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Jutový koberec v prírodnej farbe 190x280 cm Bouclé – Hanse Home
190×280 cm, jutový, prírodný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový koberec 200x290 cm Leon – Villeroy&Boch
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec ATLAS PP E951A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, interiérový, s krátkym vlasom
Skladom
Protišmykový behúň Maroko čierny TRELLIS 30350
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Krémový koberec 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec SARI 3436A béžový
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
Krémový prateľný okrúhly koberec ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Slonovinový obojstranný jutový okrúhly koberec ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cm, s dlhým vlasom, jutový
Skladom
Zeleno-krémový koberec z viskózy 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový prateľný koberec 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec LAZUR C940M tmavo sivý / tyrkysový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúň BCF IMPRESJA béž
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Krémový okrúhly koberec ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Koberec SOFFI shaggy zlatý
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BCF Morad SLACEK béžový
60×110 cm, interiérový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Krémový koberec 120x170 cm Art – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový koberec 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
Béžovo-krémový koberec 160x240 cm Anders Beige Natural – Asiatic Carpets
160×240 cm, s dlhým vlasom, prírodný
SkladomDoprava zadarmo
Modrý/béžový koberec 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Súprava 3 béžových organizérov Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, textilný, v sadách
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



































































