
Svetlohnedý prateľný koberec 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, tkaný, kusový, s dlhým vlasom
57 €

Krémový prateľný koberec 200x290 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, tkaný, kusový, s dlhým vlasom
174 €

Svetlohnedý prateľný koberec 200x290 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, tkaný, kusový, s dlhým vlasom
140 €
Krémový prateľný koberec 200x290 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
Rozmery 200×290 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 174 € do 175,38 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 174,69 €
- 26. 5. 2026 - 174,69 €
- 8. 5. 2026 - 162,19 €
- 29. 4. 2026 - 150,69 €
- 21. 4. 2026 - 175,38 €
- 17. 4. 2026 - 141,24 €
- 30. 3. 2026 - 175,38 €
- 29. 3. 2026 - 134,94 €
- 19. 3. 2026 - 131,22 €
- 10. 3. 2026 - 149,19 €
- 31. 5. 2026 - 174 €
- 26. 5. 2026 - 174 €
- 8. 5. 2026 - 149 €
- 29. 4. 2026 - 126 €
- 21. 4. 2026 - 175,38 €
- 17. 4. 2026 - 107,1 €
- 30. 3. 2026 - 175,38 €
- 29. 3. 2026 - 94,5 €
- 19. 3. 2026 - 104,6 €
- 10. 3. 2026 - 123 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Krémový prateľný koberec 200x290 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 290 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané |
| Druh | Kusové |
| Vzor | Abstraktný, Kvetinový |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Škandinávsky |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Mikrovlákno |
| Hrúbka | 1.2 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 6.67 kg |
| Dĺžka | 290 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (kombinovaný) |
| Produktový rad | Pompei |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1150 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na pranie/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické bielidlo/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/perte na 30 stupňov/možno prať v práčke/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 100% mikrovlákno |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Podobné produkty

Koberec ELIO ABSTRACT
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec POMPEI geometrický 2 krémový
Kusový, v modernom štýle, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SIGN VINYL GREY
160×230 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec BERBER HAVANA 376 slonia kosť
Tkaný, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec JERSEY 19231 krémový, geometrický BOHO
60×100 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Balta Desire 71401 060
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec ELIO AIME krémový
160×230 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec POMPEI 3D geometrický krémový
80×150 cm, kusový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Split Nebula béžový
80×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Plyšový koberček VIVA sivý
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Helix krémový
60×110 cm, z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec DUKE 51541 krémový, geometrický / strapce
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec DKNY PURE PATTERNS ivory / sivý
114×175 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Krémový prateľný koberec 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec Split Karst béžový
80×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Noble Tric svetlosivý
80×160 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec JERSEY 19243 krémový BOHO
60×100 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BERBER 7061 slonia kosť
60×100 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec SOFT TOUCH béžový
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Hanse Home Jute Braided Rangpur naturálny / slonia kosť ovál
Tkaný, ručne tkaný, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Fancy 805 biely
120×160 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Hanse Home Norwalk Fergus krémový kruh
1 cm, ⌀ 160 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec MEDINA Frame
200×290 cm, kusový, orientálny
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec NATIVE A183/T518
133×190 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Ragolle Argentum 64133 6575
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Haga 09301A krémový / béžový
60×120 cm, tkaný, perzský
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Osta Piazzo 12196 100
Perzský, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Luna Nebbia Beige
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec MEDINA Trails
160×230 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Balta Fiji 71501 050
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Amigo 0F570A svetlobéžový
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Osta Textura 48807 LA110
135×200 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Pojazdný stojan s policami Metaltex Siena
63×41×23 cm, s nožičkami, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom





