
Krémový prateľný koberec 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový, so stredným vlasom
-15 %107,1 €
126 €

Béžový prateľný koberec 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový, so stredným vlasom
-15 %108 €
127 €

Béžový prateľný koberec 120x170 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový, so stredným vlasom
-15 %40,8 €
48 €

Béžový prateľný koberec 160x230 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový, so stredným vlasom
68,9 €

Béžový prateľný koberec 140x200 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, interiérový, obdĺžnikový, s krátkym vlasom
52,7 €

Krémový prateľný koberec 120x170 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový, so stredným vlasom
40,8 €
Béžový prateľný koberec 160x230 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
Rozmery 160×230 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 68,9 €
História cien
- 26. 4. 2026 - 68,9 €
- 19. 4. 2026 - 68,9 €
- 18. 3. 2026 - 65 €
- 17. 3. 2026 - 66 €
- 10. 3. 2026 - 67 €
- 26. 9. 2025 - 68 €
- 16. 9. 2025 - 71 €
- 16. 9. 2025 - 80 €
- 12. 9. 2025 - 69 €
- 29. 8. 2025 - 80 €
- 26. 8. 2025 - 69 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Béžový prateľný koberec 160x230 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Mikrovlákno |
| Hrúbka | 1.2 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 4.232 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (kombinovaný) |
| Produktový rad | Pompei |
| Vzor | Štruktúrovaný/geometrické |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1150 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie/vhodný na pranie/vhodné pre robotické vysávače |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/nepoužívajte chemické bielidlo/možno prať v práčke/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/perte na 30 stupňov |
| Materiál zadnej strany | Bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 100% mikrovlákno |
| Farba | Béžová |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Podobné produkty

Svetlohnedý prateľný koberec 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec POMPEI geometrický 2 béžový
80×150 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SHAGGY DE LUXE / EVO SHAGGY 8020/1100
50×90 cm, behúň, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Monaco JE21 boho krémový
120×165 cm, s dlhým vlasom, orientálny
SkladomDoprava zadarmo
Koberec šnúrkový Balta Essenza 808 867
60×110 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BERBER 9000 ružový fredzle berber marokánsky štvorec
120×120 cm, s dlhým vlasom, štvorcový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec ASTRA béžový
66×244 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ENZO cappucino
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1883 Julie naturálny / béžový
160×230 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Behúň TYTUS béž
Behúň, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Saffron 77 sivý / strieborný
200×250 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Monaco JD26 boho krémový
120×165 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Sivý/béžový koberec 160x230 cm – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Skladom
Koberec BENITA 519 žltý / krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec VINTAGE WASHABLES 7 korálový
160×221 cm, orientálny, v retro štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec ASPEN M675L krémový / béžový
160×230 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Calmio svetlobéžový kruh
S dlhým vlasom, vlnený, prírodný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec FD SENSI BRANCO tmavobéžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec SOFTY ružový
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Monaco JD76b boho krémový
160×230 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Tova zelený
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec TIMBER kocky, béžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1883 Georgette naturálny / béžový
160×230 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Loom hnedý
60×100 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Svetlý béžový koberec Universal Aqua Liso, ø 80 cm
⌀ 80 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Skladom
Koberec Loom béžový
60×100 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec VISCO strieborný
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec CASABLANCA WASHABLE 71511050 béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BENITA 512 zelený / krémový
133×190 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Calmio svetlobéžový
120×180 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Camilla 1870 svetlobéžový somon
80×155 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec FLUFFY béžový
60×90 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeňNajlepšie produkty od Bonami.sk

Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hnedá sklenená váza Bloomingville Ingolf, výška 26 cm
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Budík v drevenom dekore Karlsson Block, 16 × 7,2 cm
Drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Samodržiaca kúpeľňová polička z nehrdzavejúcej ocele - Maximex
7×23×10 cm, rovná
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom





