
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 80x150 cm Desert 1304 – Ayyildiz Carpets
80×150 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
33,1 €

Béžový vnútorný a vonkajší koberec 200x290 cm Desert 1304 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
-14 %149 €
174 €

Béžový vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Desert 1304 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
-17 %89 €
107 €
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 89 € do 154,3 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 32,65 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 26. 5. 2026 - 121,65 €
- 23. 5. 2026 - 121,65 €
- 15. 5. 2026 - 122,65 €
- 8. 5. 2026 - 98,95 €
- 30. 4. 2026 - 99 €
- 24. 4. 2026 - 111,8 €
- 6. 4. 2026 - 139,35 €
- 1. 4. 2026 - 119,18 €
- 29. 3. 2026 - 106,82 €
- 19. 3. 2026 - 104,81 €
- 26. 5. 2026 - 89 €
- 23. 5. 2026 - 89 €
- 15. 5. 2026 - 91 €
- 8. 5. 2026 - 92 €
- 30. 4. 2026 - 99 €
- 24. 4. 2026 - 84,2 €
- 6. 4. 2026 - 139,35 €
- 1. 4. 2026 - 99 €
- 29. 3. 2026 - 74,3 €
- 19. 3. 2026 - 84,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Desert 1304 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 0.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 4.784 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Interiér /exteriér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (viacúrovňová) |
| Produktový rad | Desert |
| Vzor | Štruktúrovaný/geometrické |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1300 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie/vhodný na pranie |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické bielidlo/perte ručne/pravidelne vysávajte/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky |
| Materiál zadnej strany | Polypropylén |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Recenzie
Používateľské recenzie
koberec z príjemného materiálu, super pomer cena-kvalita
Podobné produkty

Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1748 Francois linen
Ručne tkaný, kusový, vlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Balta Tulis 4503 080
160×230 cm, jutový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec JEANS 1969/811
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1836 Isabella naturálny / hnedý
115×170 cm, vonkajší, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Costa 0F366A béžový
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec JOY 6 svetlobéžový
50×80 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Hanse Home Bouclé Jaipur naturálny / zlatý
60×90 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Genewa 61 béžový, pruhy
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Šnúrkový koberec Oria 20721/YV7-X béžový / krémový
160×230 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Jersey Home 1609/E511
80×120 cm, s dlhým vlasom, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Béžový vonkajší koberec 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec Costa 0F095A béžový
133×190 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec šnúrkový Balta Indy 46206 051
160×230 cm, s dlhým vlasom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Obojstranný koberec Elle Decoration GEMINI Melange linen
80×250 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec / Behúň Hanse Home Nature 600 béžový
Behúň, vonkajší, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec FENER hnedý
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Hanse Home Bouclé Jaipur naturálny / béžový / biely
60×90 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Adana Sheer Beige
80×150 cm, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Behúň FLEX 1963/111
Tkaný, behúň, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec SCANDIGEL 5787/UT6Y
40×60 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec YORK IVORY
120×160 cm, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Oria 89/VH7-Y
80×0 cm, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec MIRA KNOTS béžový
120×170 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1791 Rosalie naturálny / biely
80×200 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1791 Rosalie naturálny / zlatý
Ručne tkaný, kusový, jutový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec PURE UNI hnedý
250×300 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 120x170 cm Desert 1301 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec RWDA 1 strieborný
80×150 cm, kusový, jutový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec FD LIDA Banasz svetlobéžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Flex 19242/P01 rybia kosť, béžový / krémový
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec ALFRESCO THUNDER
160×230 cm, tkaný, ručne tkaný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec HOME 9925 LIGHT GREY
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dníNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom





