Porovnajte ceny od 84,2 € do 95,2 € v 2 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 84,2 € do 95,2 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 5,5 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 28. 4. 2026 - 89,7 €
- 5. 3. 2026 - 89,7 €
- 15. 12. 2025 - 84,81 €
- 15. 8. 2025 - 95,38 €
- 31. 3. 2025 - 97,86 €
- 28. 4. 2026 - 84,2 €
- 5. 3. 2026 - 84,2 €
- 15. 12. 2025 - 76,9 €
- 15. 8. 2025 - 85 €
- 31. 3. 2025 - 88 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Elegantný koberec od BT Carpet vnesie do vášho interiéru príjemnú a sviežu atmosféru. Vďaka svojmu výnimočne mäkkému a jemnému povrchu vám poskytne pohodlie na každom kroku a zároveň pôsobí príjemne útulným dojmom. Dekoratívne farebné zladenie mu dodáva moderný nádych a zároveň umožňuje harmonicky ho zladiť s okolitým zariadením miestnosti.
Rozmery
| Priemer: | 133 cm |
|---|
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Farba | Krémová |
| Tvar | Okrúhle |
| Štýl | Moderný |
| Krajina pôvodu | BE |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 1 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Váha | 4.6 kg |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (viacúrovňová) |
| Produktový rad | Wolly |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 2500 g/m² |
| Hustota materiálu | Vysoká |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/čistite penovým prípravkom určeným pre tento typ produktu |
| Materiál zadnej strany | Fleece |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Hanse Home |
Recenzie
Podobné produkty

BE Koberec Modern 3795 SAND/VIZON – béžový obdĺžnikový Rozmer: 120x170 cm
6 000×100 cm, interiérový, obdĺžnikový
Skladom
Krémový behúň 80x200 cm Wolly – BT Carpet
80×200 cm, behúň, s dlhým vlasom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
BE Koberec Modern 3795 BEIGE – béžový obdĺžnikový Rozmer: 200x290 cm
6 000×100 cm, interiérový, obdĺžnikový
Skladom
Koberec NEPAL 2100 béžový / naturálny kruh
S dlhým vlasom, vlnený, prírodný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
BE Koberec Modern 3795 CREAM – krémový obdĺžnikový Rozmer: 200x290 cm
6 000×100 cm, interiérový, obdĺžnikový
Skladom
Koberec CALMA 200 hnedý
80×140 cm, v modernom štýle, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec NEPAL 2100 naturálny / krémový kruh
Vlnený, okrúhly, prírodný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec DOVE PRINT SL-47
80×150 cm, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella Isfahan Aszra sivý
133×180 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Behúň KANDY N412A béžový / krémový
Behúň, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec AKRYL DIZAYN 123 béž / zelený
160×230 cm, behúň, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Adana J0028 ornament / rám, sivý / krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Arc 3D geometrický krémový
100×200 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúň Aqua Marble 19 sivý / béžový
Behúň, kusový, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
BE Koberec Esprit 3601 GREY – sivý obdĺžnikový Rozmer: 200x290 cm
6 000×100 cm, interiérový, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Kandy N381A sivý / modrý
120×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Arc 3D Romby krémový
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Sivokrémový prateľný behúň 80x240 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
80×240 cm, behúň, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec SAHARA K907D SH krémový / svetlosivý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec DESIRE LASO
160×221 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec TAR012G01
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Béžový okrúhly koberec ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Koberec LEWIS 1217 béžový / krémový / sivý
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec CALMA 200 sivý
120×160 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SAHARA K918D SH svetlosivý / biely
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Protišmykový koberec BARI PRINT 2406190-2
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec behúň v prírodnej farbe 60x230 cm Levi - Flair Rugs
60×230 cm, behúň, s dlhým vlasom
Skladom
Behúň NIL 8007 4 944 béžový
Behúň, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec 931 PRINT TOSCANA
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec PRISMATIC 28 sivý / zlatý
236×297 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Behúň MAYA béžový / sivý, stuhy
Behúň, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Metrážny koberec Marble 71 mramor, svetlosivý
Metrážový, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníNajlepšie produkty od Bonami.sk

Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom






