




Rozmery 11×11×11 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 19,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetináče sú vyrobené z kovu a opatrené praktickou priehradkou na štítok na bylinky. Súčasťou balenia je bambusová tácka s rozmermi 37 x 13,5 x 3 cm, ktorá slúži na odkladanie kvetináčov.
| Šírka: | 11 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 11 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Umiestnenie | Izbové |
| Druh rastliny | Na bylinky |
| Vlastnosti | Bez odtokového otvoru |
| Typ | Na bylinky |
| Krajina pôvodu | CN |
| Počet kusov | 3 ks |
| Doplnkový materiál | Bambus |
| Váha | 0.894 kg |
| Dĺžka | 11.5 cm |
| Produktový rad | Greenish |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou |
| Inštrukcie | Nevhodné do umývačky |
| Farba | Svetlozelená |
| Material | Kov |
| Výrobca | Orion |

Izbový, malý, klasický
Skladom
Keramický, izbový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Betónový, vonkajší, mrazuvzdorný
SkladomDoprava zadarmo
Izbový, malý, klasický
Skladom
Izbový, malý, klasický
Skladom
Betónový, vonkajší, mrazuvzdorný
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, izbový, klasický
Skladom
Izbový, malý, klasický
Skladom
Izbový, klasický
Skladom
Izbový, klasický, stredne veľký
Skladom
17×19×17 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Izbový, malý, klasický
Skladom
Izbový, klasický
Skladom
Na bylinky, keramický, vonkajší
Skladom
Izbový, klasický, stredne veľký
Skladom
Izbový, klasický
Skladom
Vonkajší, plastový, mrazuvzdorný
SkladomDoprava zadarmo
Keramický, izbový, malý
Skladom
Izbový, malý, klasický
Skladom
Izbový, malý, klasický
Skladom
Betónový, izbový, klasický
Skladom
Betónový, vonkajší, mrazuvzdorný
SkladomDoprava zadarmo
Závesný, izbový
Skladom
Vonkajší, klasický, stredne veľký
Skladom
Izbový, malý, klasický
Skladom
Izbový, malý, klasický
Skladom
Na bylinky, vonkajší, plastový
Skladom
Izbový, klasický, stredne veľký
Skladom
20×20 cm, drevený, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Izbový, malý, klasický
Skladom
Kovová
Skladom
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšáky, textilná
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Kovová
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Nástenný, s pumpičkou
Skladom