










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Oceľová roztiahnuteľná garniža 107 - 305 cm Bellwood - Umbra
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Priemer tyče | 2.5 cm |
| Typ garniže | Roztiahnuteľná |
| Krajina pôvodu | CN |
| Doplnkový materiál | Drevo |
| Špecifický materiál | Oceľ |
| Nosnosť | 10 kg |
| Váha | 1.19 kg |
| Minimálna dĺžka | 107 cm |
| Maximálna dĺžka | 305 cm |
| Produktový rad | Bellwood |
| Kvalita | Extra |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou |
| Spôsob uchytenia | Klinčeky/šróby |
| Zavesenie súčasťou | Áno |
| Farba | Prírodná |
| Material | Kov |
| Výrobca | Umbra |
Používateľské recenzie
Odporúčam produkt, je estetický a pevný.
Velmi zajímavá garnýž, trochu složitější instalace. Ale výsledek stojí za to!
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Ľahká montáž, skvelá kvalita.

Kovová
Skladom
Kovová
Skladom
Kovová
Skladom
Kovová
Skladom
Kovová
Skladom
Kovová
Skladom
Kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


Kovová
Skladom
Na vreckovky
Skladom
Kovová
Skladom
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšáky, textilná
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
Kovová
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×16×29 cm, textilný
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom