









Rozmery 55×394×39 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria EMONA 3D model ÁNO Rozmer 39,4x55x39 cm Šírka 394 mm Výška 550 mm Hĺbka 390 mm Farba Biela Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Zásuvky Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Automatické dovretie Balenie obsahuje Úchytka Balenie neobsahuje Umývadlo Hmotnosť / ks 13.02 kg Balenie 1 ks EAN 8590913119439 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Šírka: | 394 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 55 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Typ | Pod umývadlo |
| Farba | Biela |
| Série | EMONA |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 39,4x55x39 cm |
| Materiál | MDF/lamino, MDF/lamino |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8590913119439 |
| Umývadlo je súčasťou balenia | Nie |
| Hĺbka (mm) | 390 |
| Výška (mm) | 550 |
| Šírka (mm) | 394 |
| Séria | Sapho Emona |
| Výrobca | Sapho |

46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
52×41 cm, s umývadlom, matná
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom