














Rozmery 52×70×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria CIRASA 3D model ANO Rozmer 69,8x52x46 cm Šírka 698 mm Výška 520 mm Hĺbka 460 mm Farba Biela Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Zásuvky Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Automatické dovretie Balenie obsahuje Úchytka Balenie neobsahuje Umývadlo Hmotnosť / ks 18.0 kg EAN 8590913928048 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie. Poznámka: umývadlo nie je súčasťou balenia Prospekt
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 52 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Typ | Pod umývadlo |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Série | CIRASA |
| Rozmer | 69,8x52x46 cm |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Ean | 8590913928048 |
| Umývadlo je súčasťou balenia | Nie |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 520 |
| Séria | Sapho CIRASA |
| Šírka (mm) | 698 |
| Výrobca | Sapho |

46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
61×54×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
53×40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
53×40×22 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
48×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
V modernom štýle, matná, v dekore dub
Skladom