





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, závesné LED svietidlo 24W, 4000K, G070-CP, zlatá, OSW-08668 Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: stropné - závesné Farba: Zlatá Materiál: kov (mriežka) + plast Napájanie: sieť ~220V - ~240V Rozmery lampy: 38 × 18 cm Priemer mriežky: 25 cm Svetelný zdroj: Integrovaná LED dióda Farba svetla: Neutrálna (4000 K) Výkon: 24 W Dĺžka kábla: 900 mm (nastaviteľná) Trieda tesnenia: IP20 Najdôležitejšie výhody produktu: ✔️ Integrovaný, energeticky úsporný 24 W LED zdroj ✔️ Neutrálna farba svetla (4000 K) – ideálna na každodenné použitie ✔️Nastaviteľná dĺžka kábla – flexibilný dizajn ✔️Odolná kovová a plastová konštrukcia ✔️Ideálne pre: obývaciu izbu, jedáleň, kuchyňu, schodisko, showroom, butik, hotelovú halu
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do kuchyne |
| Tvar | Atypické |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-08668 |
| Typ lampy | G070-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 1000 |
| Materiál konštrukcie | Plast |
| Svetlosť | 0 - 500 lm |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Neutrálna |
| Farba svetla (k) | 4000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Napájanie | 24W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366011771 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Šírka (mm) | 180 |
| Výška (mm) | 390 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
| Dĺžka (mm) | 1415 |

Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, LED
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, s tienidlom
SkladomDoprava zadarmo
Krištáľový, LED, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krištáľový, LED, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, LED
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, kovový, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, plastový, s diaľkovým ovládaním
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Skladom
Krištáľový, do kuchyne, LED
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo