Porovnajte ceny od 72 € do 79 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 3x20W, 4000K, 4000lm, G075-3CPR, zlatá, OSW-08661
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 72 € do 79 €:
História cien
- 16. 5. 2026 - 75,5 €
- 23. 4. 2026 - 75,5 €
- 16. 5. 2026 - 72 €
- 23. 4. 2026 - 72 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Toolight, LED závesné svietidlo 3x20W, 4000K, 4000lm, G075-3CPR, zlatá, OSW-08661 Moderná LED lampa je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú dizajnové osvetlenie s umeleckým charakterom. Tri výrazné moduly nepravidelného tvaru vytvárajú priestranný, dynamický tvar, ktorý upúta pozornosť a dodáva interiéru jedinečnú atmosféru. Kombinácia kvalitného kovu a plastu zaručuje odolnosť, ľahkosť a elegantný vzhľad. Vďaka starostlivo vyrobenej konštrukcii lampa nielen skvele vyzerá, ale odoláva aj každodennému používaniu. Bude dobre fungovať aj ako výrazný akcent v prestížnych komerčných priestoroch, ako sú butiky, showroomy alebo hotely. Výrobca: Toolight Typ svietidla: stropné - závesné Farba: Zlatá Povrchová úprava: Lesklá Materiál: kov, plast Výška: 22 cm Priemer mriežky: 25 cm Vstavaný 60W LED modul Svetelný tok: 4001 - 4500lm Farba svetla: neutrálna (4000K) Použitý závit: integrovaný LED zdroj Napájanie: sieťové 230V Trieda tesnenia: IP20 Počet svetelných bodov: 3 Dĺžka kábla: 90 cm (nastaviteľná) Súčasťou balenia: montážna súprava a pokyny
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tvar | Atypické |
| Kód výrobcu | OSW-08661 |
| Typ lampy | G075-3CPR |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 900 |
| Materiál konštrukcie | Kov, plast |
| Svetlosť | 4001 - 4500 lm |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Neutrálna |
| Farba svetla (k) | 4000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Napájanie | 60W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366011825 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výška (mm) | 220 |
| Šírka (mm) | 150 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
| Dĺžka (mm) | 1145 |
Podobné produkty

Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie, 60W, 3000K, 3500lm, LHJ048-CP2, zlatá, OSW-50023
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Stropné LED krištáľové svietidlo FLIP - 60W - zlaté
Krištáľový, LED, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toolight Toolight, LED krištáľové osvetlenie 60cm, APP1528-CP60, zlatá, OSW-06400
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 60cm, 100W, 4000K, 5000lm, G153-CP, zlatá lesklá, OSW-07826
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, stropné svietidlo 50cm, 57W, 4000K, 4000lm, LED G138-CP, zlatá, OSW-02622
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
ByRydens 4202250-5507 - LED luster na lanku TRIONE LED/45W/230V
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 1xE27, G020-CP, zlatá-biela, OSW-04314
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED krištáľová lampa 42W APP1064-1CP, zlatá, OSW-00676
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesná lampa 80cm, 61W, 3000K, LHJ017-CP2, zlatá, OSW-50007
LED, v modernom štýle, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné LED svietidlo 24W, 4000K, G070-CP, zlatá, OSW-08668
Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight - LED závesné svietidlo APP824-CP + diaľkové ovládanie, zlatá, OSW-06662
LED, kovový, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED krištáľové svietidlo 70x40,5cm, APP771-3CP, strieborná, OSW-05022
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné svietidlo 1xE27 APP1102-C, zlatá, OSW-08880
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné svietidlo 100cm, 60W, 3000K, LHJ010-CP4, zlatá matná, OSW-50003
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo, 24W, 4000K, G071-CP, zlatá, OSW-08669
Krištáľový, LED, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné LED svietidlo Lucero, 1x LED 48w, 4000k, g
Drevený, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED krištáľové osvetlenie 60cm, APP1529-CP60, chrómová, OSW-06401
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo, neutrálne svetlo 4000K, 32W, APP1601-CP, zlatá lesklá, OSW-05478
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 50cm, 31W, 3000K, LHJ046-CP, zlatá lesklá, OSW-50021
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 90cm, 35W, 4000K, 1868lm, APP1777-CP, zlatá matná, OSW-09666
Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED krištáľové závesné svietidlo 27W APP1201-CP, číra-zlatá, OSW-04591
Krištáľový, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo 120cm, APP1692-CP, čierna matná, OSW-07890
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED krištáľové závesné svietidlo APP772-3CP, chrómová, OSW-05023
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesná lampa čierna s tienidlom s listami a bielym interiérom 31,5 3-Lights - Cava
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, s tienidlom
SkladomDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 24W, 4000K, G068-CP, zlatá, OSW-08665
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED krištáľové závesné svietidlo + diaľkové ovládanie APP1202-CP, zlatá, OSW-05480
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Vienna, 3x biele sklenené tienidlo, c
Sklenený, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo vrátane LED 3-stupňového stmievača zlaté 5-svetlo - Vivé
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Asti Duo, 1x PVC/biele textilné tienidlo, (fi 45cm), g, w
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 100cm, 70W, 4500lm, G065-CP, zlatá, OSW-08698
Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo APP1202-CP, zlatá, OSW-04551
LED, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Tutumi, závesné svietidlo 1xE27 APP1073-1CP, zlatá, OSW-00678
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň







