




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, LED závesné svietidlo 40cm, 24W, 3000K, LHJ004-CP, zlatá matná, OSW-50002 Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Šírka (mm): 400 Dĺžka (mm): 400 Napájanie: sieť ~220V - ~240V Materiál: plast, hliník Farba lampy: brúsené zlato Počet svetelných bodov: integrovaný LED zdroj Farba svetla: teplá Teplota farieb: 3000K Svetelný zdroj v cene: Áno Trieda tesnenia: IP20 Výkon: 24W
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Štýl | Orientálny |
| Kód výrobcu | OSW-50002 |
| Typ lampy | LHJ004-CP 40 cm BRUSH GOLD |
| Typ svietidla | Závesná |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Farba lampy | Brúsené zlato |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Maximálny výkon žiarovky | 24W |
| Ean | 5906366013744 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Šírka (mm) | 400 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krištáľový, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Krištáľový, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95×600 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×90×120 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×95×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×105×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
190×105×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×105×90 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×110×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×115×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×115×110 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×120×90 cm, bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
190×70×600 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždne
190×80×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×80×120 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×90×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×100×700 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo