



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, LED stropné svietidlo 60cm, 75W, 3000K, LHJ043-CP2, zlatá, OSW-50020 Výrobca: Toolight Typ svietidlo: Stropné - závesné Šírka (mm): 600 Dĺžka kábla (mm): 900 (nastaviteľná) Napájanie: sieť ~220V - ~240V Materiál: plast Farba lampy: zlatá lesklá Počet svetelných bodov: integrovaný LED zdroj Farba svetla: teplá Teplota farieb: 3000K Svetelný zdroj v cene: Áno Tesniaci: IP20 Výkon: 75W
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Hlavný materiál | Plast |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tvar | Atypické |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-50020 |
| Typ lampy | LHJ043-CP2 |
| Typ svietidla | Závesná |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Maximálny výkon žiarovky | 60W |
| Napájanie | 75W |
| Ean | 5906366015472 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, LED, sklenený
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×61 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Kompozitný, obdĺžnikový, klasický
Skladom