Porovnajte ceny od 82 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, závesné svietidlo 100cm, 61W, 3000K, LHJ003-CP, zlatá lesklá, OSW-50001
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Popis produktu
Toolight, závesné svietidlo 100cm, 61W, 3000K, LHJ003-CP, zlatá lesklá, OSW-50001 Moderné LED závesné svietidlo s priemerom 100 cm, z hliníka a silikónu, vyžaruje teplé svetlo 3000 K pri spotrebe 61 W Výrobca: Toolight Typ svietidla: stropné - závesné Šírka (mm): 1000 Výška (mm): 1000 Konštrukčný materiál: hliník, plast Farba lampy: zlatá lesklá Výkon: 61 W Farba svetla: 3000K, teplá Napájanie: sieť ~220V - ~240V
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Plast |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Kód výrobcu | OSW-50001 |
| Typ lampy | LHJ003-CP 100 cm GOLD |
| Typ svietidla | Závesná |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Maximálny výkon žiarovky | 60W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky , nastavenie sklonu |
| Ean | 5906366013737 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
Podobné produkty

Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 60cm, 37W, 3000K, LHJ002-CP, zlatá lesklá, OSW-60000
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Elegance Spider, 2x textilné tienidlo (mix 6 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie), g
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Závesne svietidlo Florence 1, 6x biele sklenené tienidlo, W/G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo 40cm 17W 4000K APP1396-CP, zlatá lesklá, OSW-00954
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné osvetlenie 50cm, 42W, 4000K, 2500lm, MS012-CP, ružové zlato, OSW-09624
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Studio, 1x drevené/biele kovové tienidlo, (fi 21cm), w/br
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Dizajnové závesné svietidlo béžové 80 cm vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Girello
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo biele vrátane adaptéra koľajnice 3-fázové - 3-fázové Tuba Small
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo zlaté 80 cm vrátane LED 3-stupňový stmievač - Anello
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Saturno, 1x LED 57w, 4000k, g
Drevený, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Elegance, 2x LED 72w, 4000k, g
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Eglo 96103 - LED luster LASANA 2 2xLED/9W/230V
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Juta Spider, 4x jutové/biele textilné tienidlo, w
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zlaté závesné svietidlo vrátane LED 3-stupňového stmievača 3-svetlo - Rondas
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo Tulos 3l, 3x biele kovové tienidlo
Kovový, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo 30cm 13W 4000K APP1393-CP, zlatá lesklá, OSW-00919
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesne svietidlo Florence, 6x biele sklenené tienidlo, W/CH
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Werona 7, 1x krémové textilné tienidlo so vzorom, w, g
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Soho Spider, 3x biele kovové tienidlo, (fi 14cm)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
1-fázový koľajnicový systém s 3 reflektormi a závesnými svietidlami biela - Cavalux Jeana
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Závesne svietidlo Florence, 4x biele sklenené tienidlo, W/G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight - závesné stropné svietidlo APP667-1CP, biela-zlatá, OSW-04664
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDizajnové závesné svietidlo biele vrátane adaptéra na koľajnicu 1-fázové - Iconic Tubo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo Qubic, 1x drevené/sivé betónové tienidlo
Drevený, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Riffle Square, 1x biele sklenené tienidlo, g
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Costa, 1x biele sklenené tienidlo, g
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentné škandinávske závesné svietidlo strieborné s opálovým sklom 50 cm vrátane WiFi A60 - Ball 50
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Bukano, 1x biele keramické tienidlo
Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, s tienidlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Soho, 3x biele kovové tienidlo, (fi 14cm)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Soho, 1x biele kovové tienidlo, (fi 25cm)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Boho, 1x jutové/textilné tienidlo (výber zo 4 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie)
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Japandi závesná lampa krémová s ľanovým tienidlom - Aisha
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom




