





Najlepšia cena za posledných 30 dní: 49 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, LED závesné svietidlo 60cm, 37W, 3000K, LHJ002-CP, zlatá lesklá, OSW-60000 Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Farba: Zlatá Povrchová úprava: Lesklá Materiál: kov, plast Priemer ráfika: 60 cm Výška ráfika: 2 cm Priemer mriežky: 13 cm Farba svetla: teplá Teplota farby: 3000K Svetelný tok: 4001 - 4500 lm Vstavaný 37W LED modul Použitý závit: Integrovaný zdroj LED Napájanie: Sieť 230V Trieda tesnenia: IP20 Počet svetelných bodov: 1 Dĺžka kábla: 130 cm (výškovo nastaviteľná, nastaviteľný uhol sklonu) Svietidlo na vlastnú montáž
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-60000 |
| Typ lampy | LHJ002-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Svetlosť | 4001 - 4500 lm |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 60W |
| Napájanie | 37W |
| Ean | 5906366013720 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

LED, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Drevený, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDo kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Drevený, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, s tienidlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň