




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, LED stropné osvetlenie 100cm, 60W, 3000K, LHJ006-CP, zlatá matná, OSW-60003 Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Farba: Zlatá Povrchová úprava: brúsená Materiál: kov, plast Priemer ráfika: 100 cm Výška ráfika: 2 cm Priemer mriežky: 13 cm Farba svetla: teplá Teplota farby: 3000K Vstavaný 60W LED modul Použitý závit: Integrovaný zdroj LED Napájanie: Sieť 230V Trieda tesnenia: IP20 Počet svetelných bodov: 1 Dĺžka kábla: 130 cm (výškovo nastaviteľná, nastaviteľný uhol sklonu) Svietidlo na vlastnú montáž
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-60003 |
| Typ lampy | LHJ006-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Svetlosť | 4001 - 4500 lm |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 60W |
| Napájanie | 61W |
| Ean | 5906366013768 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 1000 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, kovový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, plastový
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom