Porovnajte ceny od 49 € do 59 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, bambusové závesné svietidlo 30cm 1xE27 APP1642-1CP, prírodná hnedá-čierna, OSW-05140
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 49 € do 59 €:
Popis produktu
Výrobca: Toolight Materiál: Bambusové drevo / Kov Farba: prírodná hnedá / čierna Dĺžka (mm): 330 Výška (mm): 240 Šírka (mm): 260 Dĺžka kábla (mm): 850 Použitý závit: E27 Počet svetelných bodov: 1 Trieda tesnenia: IP20
Parametre
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Atypické |
| Farba | Čierna |
| Kód výrobcu | OSW-05140 |
| Typ lampy | APP1642-1CP 30cm |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 850 |
| Materiál konštrukcie | Bambusové drevo |
| Farba lampy | Hnedá |
| Počet svetelných bodov | 1 |
| Použitý závit | E27 |
| Farba svetla | Záleží od žiarovky |
| Energetická trieda | A |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 60W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366002052 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výška (mm) | 240 |
| Šírka (mm) | 260 |
| Výrobca | Toolight |
| Dĺžka (mm) | 330 |
| Séria | Toolight |
Odporúčame

Moderný luster čierny s dymovým sklom, 9 svetiel - Amel
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Skandiánske závesné svietidlo biele 45 cm - Lina Drop
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Škandinávske závesné svietidlo béžové s bielym sklom 6-svetiel - Wisp
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 8-svetlo - Sandra
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s matným sklom 6-žiarovkové - Monaco
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Moderné závesné svietidlo béžové GU10 50 mm okrúhle - Tubo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s jantárovým a dymovým sklom 5 svetiel - Atény
LED, kovový, sklenený
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s látkovým tienidlom 2-svetlá - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Skandiánske závesné svietidlo opálové sklo 50 cm - Ball 50
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 4 svetlá - Dome
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi závesná lampa béžová s ľanovým tienidlom 3-svetlá - Fedde
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s dymovým sklom 3-Lights - Wallace
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Moderné závesné svietidlo čierne s drevom a dymovým sklom 4-svetlá - Aleks
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Japandi stojacia lampa béžová s krémovým látkovým tienidlom - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s dymovým sklom 4-svetlá - Wallace
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo tmavý bronz GU10 50mm IP44 - Tuba
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Závesné svietidlo v štýle Art Deco čierne s opálovým sklom 8-svetlo okrúhle - Uvas
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi závesná lampa bambusová 30cm IP44 - Moana
Do kuchyne, v modernom štýle, japandi
Skladom
Nastaviteľná závesná lampa tmavá bronz vrátane stmievateľného LED - Lamba
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatým vnútrom 3-žiarovkové - Buell
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlá - Sheena
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Hotelová elegantná závesná lampa čierna so zlatým a zeleným sklom 3-svetlá - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie závesné svietidlo čierne s čiernym lanovým tienidlom IP44 - Cava Jayla
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa tmavý bronz s jantárovým sklom - Stavelot
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne s mosadzou a jantárovým sklom 3-svetlo - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo čierne so zlatom s dymovým sklom 5-svetlo - Zuzanna
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo












