Porovnajte ceny od 82 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo 50cm, 36W, 4000K, MS005-CP, chrómová, OSW-09615
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Popis produktu
Toolight, LED stropné svietidlo 50cm, 36W, 4000K, MS005-CP, chrómová, OSW-09615 Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: stropné - závesné Farba: priehľadná, chrómová Materiál: kov + plast Napájanie: sieť ~220V - ~240V Priemer svietidla: 50 cm Výška svietidla: 5,5 cm Svetelný zdroj: Integrovaná LED dióda Farba svetla: neutrálna Výkon: 36W Dĺžka kábla: 1100 mm (nastaviteľná) Trieda tesnenia: IP20 Ďalšie funkcie: nastavenie výšky Chrómová LED krištáľová lampa je moderná forma elegancie, ktorá do interiéru vnáša pôvab, sofistikovanosť a futuristický nádych. Jeho dizajn založený na krištáľovom krúžku zavesenom na jemných žilách robí celú vec ľahkou a efektnou a trblietavý chrómový povrch dokonale ladí s krištáľovým tienidlom. Svetlo prichádzajúce z vnútra lampy vytvára jedinečnú atmosféru – hrejivú a luxusnú zároveň. Optimálna veľkosť – 50 cm – vám umožní zobraziť lampu samostatne alebo efektívne vytvoriť kompozíciu pozostávajúcu z niekoľkých závesných lámp. Svietidlo sa skvele hodí ako hlavný svetelný bod v obývacej izbe, jedálni, hale alebo v elegantnom komerčnom priestore. Vďaka zabudovanému LED osvetleniu poskytuje energetickú účinnosť a dlhú životnosť, čím eliminuje potrebu výmeny žiaroviek. Nastaviteľná dĺžka zavesenia umožňuje prispôsobiť žiarovku výške interiéru, čím sa vytvorí veľkolepý svetelný a vizuálny efekt. Ideálne pre milovníkov moderného štýlu s nádychom pôvabu.
Parametre
| Umiestnenie | Do kuchyne |
|---|---|
| Hlavný materiál | Krištáľ |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Farba | Biela |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Kód výrobcu | OSW-09615 |
| Typ lampy | MS005-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 900 |
| Materiál konštrukcie | Kov, plast |
| Svetlosť | 3501 - 4000 lm |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Neutrálna |
| Farba svetla (k) | 4000K |
| Energetická trieda | A |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | - |
| Napájanie | 36 W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366012501 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 500 |
| Šírka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 50 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
Podobné produkty

Toolight Toolight, LED stropné svietidlo 60cm MS002-CP, ružové zlato, OSW-09611
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné krištáľové svietidlo 40cm, 24W, 4000K, MS004-CP, chrómová, OSW-09614
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 57cm, 36W, 4000K, MS017-CP, chrómová, OSW-09629
LED, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo 60cm, 55W, 3500lm + diaľkové ovládanie, APP1772-CP, zlatá matná, OSW-06351
LED, plastový, s diaľkovým ovládaním
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED krištáľové svietidlo 70x40,5cm, APP771-3CP, strieborná, OSW-05022
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Len, 1x šedé textilné tienidlo, (fi 20 cm), b
V modernom štýle, papierový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED krištáľové stropné svietidlo APP1566-CP, zlatá, OSW-06403
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo 40cm, 24W, 4000K, 2500lm, MS018-CP, ružové zlato, OSW-09630
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 60cm, 40W, 4000K, MS019-CP, ružové zlato, OSW-09631
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Venus, 5x chrómové krištáľové tienidlo, ch
Krištáľový, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Orlando, 1x medové sklenené tienidlo, b
LED, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, kovové závesné svietidlo 1xE27 APP1015-1CP, chrómová, OSW-04542
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Len, 1x šedé textilné tienidlo, (fi 20 cm), w
V modernom štýle, papierový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED krištáľové osvetlenie 60cm, APP1528-CP60, zlatá, OSW-06400
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED krištáľové osvetlenie 60cm, APP1529-CP60, chrómová, OSW-06401
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Inteligentný luster biely 5-žiarovkový vrátane Wifi B35 - Giuseppe
Kovový, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Toolight Toolight, závesné LED svietidlo 24W, 4000K, G070-CP, zlatá, OSW-08668
Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight - LED závesné svietidlo APP394-CP + diaľkové ovládanie, zlatá, OSW-06910
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toolight Toolight, LED krištáľové závesné svietidlo APP772-3CP, chrómová, OSW-05023
Krištáľový, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Venus, 3x chrómové krištáľové tienidlo, ch
Krištáľový, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné LED krištáľové svietidlo FLIP - 60W - zlaté
Krištáľový, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toolight Toolight, LED krištáľové stropné svietidlo 40cm, 36W, 4000K, 3500 lm, MS006-CP, chrómová, OSW-09616
Krištáľový, do kuchyne, LED
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné svietidlo v štýle glamour 1xE27 APP1016-3CP, chrómová, OSW-05874
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné svietidlo 1xE27 APP1102-C, zlatá, OSW-08880
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesne svietidlo Cannes, 1x číre sklenené tienidlo (fi 20 cm), G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 24W, 4000K, G068-CP, zlatá, OSW-08665
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo, 24W, 4000K, G071-CP, zlatá, OSW-08669
Krištáľový, LED, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, Krištáľové LED závesné svietidlo APP1040-CP + diaľkové ovládanie, chrómová, OSW-09473
Krištáľový, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight - LED závesné svietidlo APP794-CP + diaľkové ovládanie, zlatá, OSW-04021
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Asti Duo1, 1x PVC/biele textilné tienidlo, (fi 45cm), g, w
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, Krištáľové závesné stropné svietidlo LED 102W + diaľkové ovládanie APP417-CP, chrómová, OSW-65015
Krištáľový, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesná lampa čierna s tienidlom s listami a bielym interiérom 31,5 3-Lights - Cava
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, s tienidlom
SkladomDoprava zadarmo




