Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LED RGBW Stmievateľná detská nočný lampička s budíkom FILIP LED/1,5W/5V 1500 mAh
História cien
- 11. 5. 2026 - 28,9 €
- 27. 8. 2025 - 28,9 €
Popis produktu
Moderné a funkčné LED nočné svetlo.Perfektné riešenie do detskej izby, spálne aj na pracovný stôl.Je vybavené farebným RGB podsvietením, dotykovým spínačom, funkciou budíka s alarmom a hodinami s displejom.Kombinuje mnoho praktických funkcií v jednom kompaktnom zariadení.Dva nezávislé budíky s možnosťou výberu dní v týždni.Režim odloženia – až tri opakovania.Nastavenie hlasitosti a zvukov budíka.Funkcia hovoreného času aktivovaná pohybom (v angličtine).Tréning spánku – naprogramované časy spánku s automatickým podsvietením a postupnou zmenou jasu.Odpočítavací časovač s budíkom (1 - 59 minút).Funkcia nočného svetla.Farebný dinosaurov hrebeň s RGB podsvietením.3 režimy svietenia a výber farieb.Postupné slabnutie svetla.Nočné svetlo sa automaticky zapne pred budíkom (medzi 0:00 a 8:00).Teplomer s možnosťou zmeny jednotiek (°C/°F).Vstavaná batéria: 1x 18650 Li-ion batéria 1500 mAh.Prevádzková doba: až 10 dní.Minimálny počet nabíjacích cyklov: 800.Nabíjanie cez port USB-C (1m kábel je súčasťou balenia).
Parametre
| Nočné osvetlenie | Ano |
|---|---|
| Výdrž batérie | 240 h |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 1,5 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Stolná lampa/Nočná lampička |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/Dotykové ovládanie/LED technológia |
| Napätie | 5 V |
| Max. príkon zdroja | 1,5 W |
| Počet spínacích cyklov | 12500 ON/OFF |
| Štýl | Detský |
| Miesto | Detská izba |
| Kapacita | 1500 mAh |
| Spôsob zapojenia | USB |
| Typ zástrčky | USB |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 1,5 W |
| Series | SILICONE KIDS Baterie centrum, ANIMAL Polux, BEAR Polux |
| Výrobca | Polux |
Odporúčame

Detské stropné svietidlo ružové a biele - Lucille
Lustre a stropné osvetlenie, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Detské závesné svietidlo ružový teplovzdušný balón - Air Balloon
Lustre a stropné osvetlenie
Skladom
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED Detský prisadený luster OXFORD 5xE27/15W/230V
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
LED Detský prisadený luster OXFORD 3xE27/15W/230V
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Dalber 61276 - Detské stropné svietidlo LOVING DEER 2xE27/15W/230V
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Detské stropné svietidlo drevené s bielou farbou - Lucille
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
LED RGB projektor LED/5W/5V astronaut + diaľkové ovládanie
Na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné detské stropné svietidlo ASTRO LED/68W/230V 3000-6000K + diaľkové ovládanie
Lustre a stropné osvetlenie, na noc, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Detský luster CANDY 1xE27/40W/230V biela/pestrofarebná
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi -LED Detské stropné svietidlo STARSHIP LED/64W/230V 3000/4500/6000K modrá
SkladomDoprava zadarmo
Detské stropné svietidlo zelené s bielou farbou - Lucille
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Detské závesné svietidlo béžové Teplovzdušný balón - Air Balloon
Lustre a stropné osvetlenie
Skladom
Brilagi - Detské stropné svietidlo NIMBUS 4xE27/15W/230V 46x63 cm ružová
Lustre a stropné osvetlenie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Atmosphera - Detský luster na lanku PETAL 1xE27/40W/230V priemer 64 cm ružový
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi -LED Stmievateľné detské stropné svietidlo UNICORN LED/68W/230V 3000-6000K+DO
Lustre a stropné osvetlenie, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Detské stropné svietidlo Emma, 1x ružové kovové tienidlo, p
Na odoslanie o 3 dniNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























































