


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Nočné svetlo s projektorom. Podporuje detskú fantáziu a predstavivosť. Vhodné do každej detskej izby aj herne. Jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača (súčasť balenia). 8 režimov svietenia - od pokojných, jednotných hviezd po dynamické, pulzujúce efekty. Nastaviteľná intenzita svetla v 4 krokoch. Nastavenie uhla osvetlenia (5 rýchlostí rotácie alebo bez pohybu). Nastaviteľný uhol lúča, ktorý osvetlí strop, steny alebo celú miestnosť. Vďaka priloženému USB káblu môžete projektor pripojiť k počítaču, televízoru, powerbanke aj inému zariadeniu s USB vstupom. USB kábel (120 cm) je súčasťou balenia. Vlnová dĺžka lasera: 532 nm.
| Sortiment | Lampičky |
|---|---|
| Nočné osvetlenie | Ano |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Nočná lampička |
| Funkcie | RGB/Diaľkové ovládanie/LED technológia |
| Napätie | 5 V |
| Max. príkon zdroja | 5 W |
| Štýl | Detský |
| Miesto | Detská izba |
| Celkový príkon svietidla | 5 W |
| Series | ASTRONAUT Asir |
| Výrobca | SmartLED |

Lampičky, na noc, šírka
Na odoslanie o 2 dni
Na noc
Skladom
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 týždne
Lustre a stropné osvetlenie, na noc, priemer
Skladom
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 týždne
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc, šírka
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc, šírka
Na odoslanie o 2 dni
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc, šírka
Na odoslanie o 2 dni
Na noc
Skladom
Lampičky, na noc, priemer
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lustre a stropné osvetlenie, priemer
Skladom
Lustre a stropné osvetlenie, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lampičky, na noc, priemer
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky, na noc, priemer
Na odoslanie o 2 dni
Na noc
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo