
Krémový prateľný koberec 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový, so stredným vlasom
-15 %107,1 €
126 €

Béžový prateľný koberec 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový, so stredným vlasom
-15 %108 €
127 €

Béžový prateľný koberec 120x170 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový, so stredným vlasom
-15 %40,8 €
48 €

Béžový prateľný koberec 160x230 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový, so stredným vlasom
68,9 €

Béžový prateľný koberec 140x200 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, interiérový, obdĺžnikový, s krátkym vlasom
52,7 €

Krémový prateľný koberec 120x170 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový, so stredným vlasom
40,8 €
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 52,7 €
História cien
- 25. 4. 2026 - 52,7 €
- 19. 4. 2026 - 52,7 €
- 21. 2. 2026 - 49 €
- 16. 11. 2025 - 47 €
- 20. 10. 2025 - 48,8 €
- 8. 10. 2025 - 49 €
- 7. 10. 2025 - 61 €
- 6. 10. 2025 - 52 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Béžový prateľný koberec 140x200 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Krátky |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Mikrovlákno |
| Hrúbka | 1.2 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 3.22 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (kombinovaný) |
| Produktový rad | Pompei |
| Vzor | Štruktúrovaný/geometrické |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1150 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na pranie/vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/nepoužívajte chemické bielidlo/perte na 30 stupňov/možno prať v práčke/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 100% mikrovlákno |
| Farba | Béžová |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Recenzie
Používateľské recenzie
Moc krásný koberec
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Podobné produkty

Koberec POMPEI geometrický 2 béžový
80×150 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SHAGGY DE LUXE / EVO SHAGGY 8020/1100
50×90 cm, behúň, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Monaco JE21 boho krémový
120×165 cm, s dlhým vlasom, orientálny
SkladomDoprava zadarmo
Koberec šnúrkový Balta Essenza 808 867
60×110 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BERBER 9000 ružový fredzle berber marokánsky štvorec
120×120 cm, s dlhým vlasom, štvorcový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec ASTRA béžový
66×244 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ENZO cappucino
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1883 Julie naturálny / béžový
160×230 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Behúň TYTUS béž
Behúň, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Sivý/béžový koberec 200x290 cm – Universal
200×290 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec Saffron 77 sivý / strieborný
200×250 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Monaco JD26 boho krémový
120×165 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec BENITA 519 žltý / krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec VINTAGE WASHABLES 7 korálový
160×221 cm, orientálny, v retro štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec ASPEN M675L krémový / béžový
160×230 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Calmio svetlobéžový kruh
S dlhým vlasom, vlnený, prírodný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec FD SENSI BRANCO tmavobéžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec SOFTY ružový
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Monaco JD76b boho krémový
160×230 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Tova zelený
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec TIMBER kocky, béžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1883 Georgette naturálny / béžový
160×230 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Loom hnedý
60×100 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Loom béžový
60×100 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec VISCO strieborný
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec CASABLANCA WASHABLE 71511050 béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BENITA 512 zelený / krémový
133×190 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Calmio svetlobéžový
120×180 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Camilla 1870 svetlobéžový somon
80×155 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec FLUFFY béžový
60×90 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Šnúrkový koberec Patara kosoštvorce béžový
80×150 cm, tkaný, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Coco 59615/77 sivý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníNajlepšie produkty od Bonami.sk

Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hnedá sklenená váza Bloomingville Ingolf, výška 26 cm
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
24×19 cm, drevený, v modernom štýle
Skladom
Antikoro sitko do drezu Metaltex, ø 7,5 cm
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Digitálny budík Flip Click – Gingko
Digitálny, drevený
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Kuchynské poličky, plastový, kovový
Skladom





