Rabalux 78041 - LED Podlinkové sv. so zás. BATH 2E LED/15W/230V 4000K 70cm biela
Odporúčané ponuky
Svet-svietidiel.sk
4,7
SkladomDoprava zadarmo60 dní na vrátenie
Do obchodu
Parametre
Typ žiarivkyLED
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja15 W
Priemerná životnosť zdroja25000 h
Teplota chromatickosti4000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok1300 lm
TypPodlinkové svietidlo
FunkcieVypínač na tele svietidla/LED technológia
Ekvivalent klasickej žiarovky90 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja15 W
ŠtýlOstatné
MiestoKuchyňa
Spôsob zapojeniaPriame zapojenie
Typ zástrčkyE
Farba svetlaDenná biela
Celkový príkon svietidla15 W