LED Stmievateľné stropné svietidlo LED/70W/230V 3000-6500K čierna +diaľkové ovládanie
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ŠtýlModerný
ZapínanieDiaľkovo ovládané
Napájacie napätie230V
TvarOkrúhle
UmiestnenieDo  spálne a  obývačky
Počet  svetielSamostatné
FarbaČierna
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla70 W
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja70 W
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Teplota chromatickosti3000-6500 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok3000 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Bluetooth
Ekvivalent klasickej žiarovky210 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja70 W