LED Stmievateľné stropné svietidlo LED/70W/230V 3000-6500K + diaľkové ovládanie
Odporúčané ponuky
Svet-svietidiel.sk
4,7
SkladomDoprava zadarmo60 dní na vrátenie
Do obchodu
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ŠtýlModerný
ZapínanieDiaľkovo ovládané
Napájacie napätie230V
TvarAtypické
UmiestnenieDo  spálne a  obývačky
Počet  svetielSamostatné
FarbaČierna
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla70 W
Záručná doba36 mesiacov
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja70 W
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Teplota chromatickosti3000-6500 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok5600 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Bluetooth
Ekvivalent klasickej žiarovky390 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja70 W
Počet spínacích cyklov25000 ON/OFF
Uhol vyžarovania180 °
MiestoSpálňa/Obývačka
SeriesCHANDELIER Nedes
VýrobcaNEDES
Podobné produkty
Stropné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 4-svetlo - Joaniqa
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderný koľajnicový systém s 6 čiernymi bodovými svetlami, 1-fázový, oválny 100 cm - Iconic Jeana
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster ORBITS LED/85W/230V 3000-6500K čierna + DO
-14 %
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster ORBITS LED/85W/230V 3000-6500K antracit + DO
-5 %
Moderný koľajnicový systém s 8 čiernymi bodovými svetlami, 1-fázový, oválny, 200 cm - Iconic Jeana
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
LED Stmievateľné stropné svietidlo LED/70W/230V 3000-6500K čierna +diaľkové ovládanie
Čierne stropné svietidlo 64x64 cm Flower – Opviq lights
-8 %