
Modrá boxspring posteľ s úložným priestorom 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, boxspring
-21 %1 033 €
1 309 €

Modrá boxspring posteľ s úložným priestorom 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, boxspring
-22 %1 025 €
1 309 €

Sivá boxspring posteľ s úložným priestorom 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, boxspring
-24 %999 €
1 309 €

Modrá boxspring posteľ s úložným priestorom 160x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, boxspring
-26 %952 €
1 289 €

Modrá boxspring posteľ s úložným priestorom 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, boxspring
-26 %959 €
1 289 €

Boxspring posteľ taupe s úložným priestorom 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, boxspring
-21 %1 016 €
1 289 €
Sivá boxspring posteľ s úložným priestorom 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
Rozmery 115×180×200 cm
Vybraná varianta:Sivá boxspring posteľ s úložným priestorom 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
História cien
- 8. 5. 2026 - 999 €
- 1. 5. 2026 - 999 €
- 30. 7. 2025 - 1 309 €
- 25. 7. 2025 - 1 126 €
- 15. 7. 2025 - 1 309 €
- 11. 7. 2025 - 1 126 €
- 20. 6. 2025 - 1 309 €
- 20. 6. 2025 - 1 086 €
- 6. 6. 2025 - 1 309 €
- 23. 5. 2025 - 1 112 €
- 23. 5. 2025 - 1 113 €
- 20. 5. 2025 - 1 112,65 €
- 16. 5. 2025 - 1 113 €
- 9. 5. 2025 - 1 165 €
- 4. 5. 2025 - 1 309 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dizajnová čalúnená boxspring posteľ s praktickým úložným priestorom s výklopom do strany je vrátane matraca a toppera. Extrémne jednoduchá montáž, kvalitné, odolné materiály a vysoká nosnosť z nej robia ideálnu voľbu pre každodenné pohodlie aj štýlový interiér. Každý detail vzniká v rámci ručnej výroby v Českej republike , ktorá vychádza z viac ako 15 rokov praxe malej rodinnej firmy. Výsledkom je posteľ, ktorá v sebe spája skúsenosti, poctivé lokálne remeslo a moderný dizajn do jedného spoľahlivého celku, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť. Výhody Bonami Selection postele: pevný a silný rám pre maximálnu stabilitu a výdrž, samonosná konštrukcia – žiadne podpery, žiadne vŕzganie, odolné čalúnenie s vyššou gramážou, certifikácia OEKO-TEX, pet friendly, zmäkčenie cez hrany, kvalitná čalúnická práca, všetko čisto zakryté, praktické úchytky pre poholdný prístup do úložného priestoru, laminované dosky s vyššou odolnosťou, precízne montážne detaily, ktoré vydržia a zároveň vyzerajú dobre. Posteľ Bonami Selection zvládnete zložiť do 30 minút . Vďaka premyslenej konštrukcii, zrozumiteľnému návodu a montážnemu videu je celý proces rýchly, jednoduchý a hlavne bez stresu. Súčasťou boxspring postele je 20 cm taštičkový pružinový matrac a 5 cm vysoký topper z PUR peny, ktoré v kombinácii zaistia pohodlie, vyššiu ložnú plochu a jednoduchšie vstávanie. Pružiny sa prispôsobia telu a predĺžia životnosť celej postele. Úložný priestor s nosnosťou 30 kg unesie sezónny textil, náhradné lôžkoviny alebo čokoľvek, čo chcete mať hneď poruke.
Rozmery
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 115 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Čalúnené |
| Druh | Boxspring |
| Čalúnenie | Látka |
| Výplň topera | Molitan (PUR) |
| Výplň matraca | Molitan (PUR)/taštičkové pružiny |
| Hrúbka matraca | 20 cm |
| Hustota pur peny | 25 kg/m³ |
| Typ čela postele | Prešívané |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Výška nôh | 12 cm |
| Počet nôh | 8 ks |
| Stredový nosník | Nie |
| Výška čela postele | 60 cm |
| Výška rámu postele | 55 cm |
| Nosnosť | 260 kg |
| Váha | 125 kg |
| Rozmer | 180x200 |
| Dĺžka | 211 cm |
| Vlastnosti matraca | Termoregulačný/zónový |
| Tvrdosť | Stredne tvrdá |
| Typ matraca | Pružinový |
| Topper súčasťou | Áno |
| Starostlivosť | Chemické čistenie/pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Elva |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 220 g/m² |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Masív buk |
| Matrac je súčasťou | Áno |
| Príslušenstvo | S úložným priestorom/s čelom/na nožičkách |
| Materiál konštrukcie | MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 58000 martindale |
| Názov poťahu | Manila 16 |
| Materiál čalúnenia | Zamat |
| Farba | Sivá |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Bonami Selection |
Podobné produkty

Béžová čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 160x200 cm Lotte – Meise Möbel
105×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
Sivá čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 180x200 cm Myra Slim Line – Bonami Selection
105×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
Manželská posteľ, sivá látka, 180x200, ATALAYA
80×200 cm, čalúnená, drevená
SkladomDoprava zadarmo
Kontinentálna boxspring posteľ ANNA 200x220, šedá (gerra 90)
125×200×220 cm, s úložným priestorom, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
Kontinentálna posteľ VENETA boxspring s elektrickým polohovaním 200X180, šedá (Sola 04)
130×180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kontinentálna boxspring posteľ AMBER, 200x180, sivá (barell 83)
113×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
Modrá čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
V modernom štýle, polohovacia, s nožičkami
Skladom
Moderná čalúnená posteľ MALO 200x180, tm. sivá (Matt Velvet 97)
113×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Drevená posteľ Marton 180 z akácie
180×200 cm, drevená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Čalúnená posteľ Kvadrat 200x120, tm. sivá/sivá(an 4237/4238)
118×120×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
AKCIA Posteľ PARIS zvýšená 140 x 200 cm, biela II. akosť Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
Drevená, vyvýšená, v modernom štýle
Skladom
Sivá boxspring posteľ 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, čalúnená, boxspring
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 160x200 cm, biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
160×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždne
Modrá čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 160x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
Čalúnená posteľ DARA, 200x180, šedá tm./sv. (gobi 13 / gobi 16)
102×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Posteľ Emily 140 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
Drevená, boxspring, v modernom štýle
Skladom
Kontinentálna boxspring posteľ Carmen, sivá 160x200cm (monolith 84/ CAND 04)
133×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Posteľ čalúnená Aria + lamelový rošt + matrac EMI
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
Čalúnená posteľ Kvadrat I, 200x160, tm. sivá/sivá(an 4237/4238)
118×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Posteľ ELISA 140 x 200 cm, dub lanýž Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
V dekore dub, z lamina, v modernom štýle
Skladom
Sivá kontinentálna posteľ Emma Elite boxspring Komfort 200x180
120×180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ Tamara 160
160×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ Ada 140 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, drevená, vrátane roštu
Skladom
Posteľ, 140x200, grafit, MICHIGAN NEW
140×200 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Posteľ Laura 160 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
Posteľ, 160x200, dub wotan, MICHIGAN NEW
160×200 cm, s úložným priestorom, v dekore dub
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Čalúnená postel MIAMI, 200x180, tm.šedá / sv.šedá (forever 68/60)
127×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Posteľ, 160x200, dub artisan/grafit, MICHIGAN NEW
160×200 cm, s úložným priestorom, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom SLIM 11 - teplá béžová | 160×200
S úložným priestorom, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kontinentálna posteľ Emma Premium boxspring 200x180 (typ I), tm. sivá (sawana 21)
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
ECOMATRACE POSTEĽ EVA + 16 LAMELOVÝ ROŠT Rozmery 140x200
180×200 cm, vrátane matraca, drevená
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ Emily 160 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
160×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Krémový detský koberec ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Digitálny budík Flip Click – Gingko
Digitálny, drevený
Skladom
Súprava 3 béžových organizérov Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, textilný, v sadách
Skladom
Béžový detský koberec 120x170 cm Animal Park – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom








