Porovnajte ceny od 207,8 € do 219,16 € v 2 e-shopoch:
Závesné svietidlo Ascoli, 7x viacfarebné sklenené tienidlo, b
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 207,8 € do 219,16 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 207,8 €
- 21. 5. 2026 - 207,8 €
- 31. 5. 2026 - 207,8 €
- 21. 5. 2026 - 207,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Výrazné závesné svietidlo zo série ASCOLI spája originálny dizajn a vysokú funkčnosť v štýlovom prevedení. Model so sedmimi viacfarebnými sklenenými tienidlami doplnenými o keramické a kovové prvky pôsobí mimoriadne živo a vnáša do interiérov jedinečný šarm. Svietidlo vyžaruje príjemné teplé svetlo s farebnou teplotou 3000 K a dosahuje svetelný výkon až 2835 lm. Vďaka širokému uhlu svietenia 120° zabezpečuje rovnomerné a efektívne osvetlenie priestoru. Ideálne riešenie pre obývacie izby , jedálne aj spálne . Nastaviteľná výška závesu umožňuje flexibilné prispôsobenie rôznym dispozíciám. Odolná keramická, sklenená a kovová konštrukcia garantuje dlhodobú životnosť, zatiaľ čo intuitívna montáž zjednodušuje a urýchľuje inštaláciu. Kolekcia ASCOLI vnáša do každého priestoru sviežosť, štýl a príjemnú atmosféru.
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Atypické |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 34-125 cm |
| Šírka svietidla | 90 cm |
| Hĺbka svietidla | 20 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 12/12 cm |
| Hmotnosť | 4,2 kg |
| Svietivosť | 2835 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693714217 |
| Materiál | Sklo, Kov, Keramika |
| Počet zdrojov svetla | 3 |
| Cri | 80 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 24 W LED |
| Kolekcia | Bolla |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |
Podobné produkty

Závesné svietidlo Paris, 6x medové sklenené tienidlo, CH
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Paris, 6x grafitové sklenené tienidlo, W
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Inteligentné závesné svietidlo čierne s dymovým sklom vrátane 4 Wifi A60 - Wallace
LED, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Venice, 1x mliečne sklenené tienidlo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Art Deco závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 12-žiarovkové - David
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Mediolan, 1x sivé/strieborné textilné tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Art Deco závesné svietidlo čierne 7-žiarovkové - Pallon
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Costa, 2x medové sklenené tienidlo, b
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Kugel, 1x LED 30w, 4000k, b/g
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Sparta, 1x biele sklenené tienidlo, b/g
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Orbita, 2x LED 72w, 4000k, w/b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Art Deco hanglamp zwart met smoke glas incl. rail adapter 1-fase - Slimline Flore
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlo 161,5 cm - Qara
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Oceľové závesné svietidlo okrúhle vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 3-svetlo - Lyani
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Paris, 4x medové sklenené tienidlo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 3-žiarovkové - Dome
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Závesne svietidlo Florence, 6x biele sklenené tienidlo, B/G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Pattaya, 4x kovové tienidlo (výber z 3 farieb)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Mediolan, 1x krémové/zlaté textilné tienidlo, (výber z 2 farieb konštrukcie)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Rabalux 72344 - LED luster na lanku BELIZA LED/55W/230V 3000K
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Casco, 1x drevené/čierne kovové tienidlo, w
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatom a dymovým sklom 3-svetlo - Kyan
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo Paris, 6x medové sklenené tienidlo, W/G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Lucero, 1x LED 48w, 4000k, ch
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dizajnové závesné svietidlo čierne a zlaté 6-žiarovkové - Sinem
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Závesné svietidlo Paris, 6x grafitové sklenené tienidlo, W/G, O
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Asti Duo, 1x PVC/biele textilné tienidlo, (fi 45cm), g, b
Drevený, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Costa, 4x medové sklenené tienidlo, b, o
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentné závesné svietidlo mosadzné vrátane 3 WiFi ST64 s modrým sklom - Pallon
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Asti, 1x PVC/biele textilné tienidlo, (fi 20cm), g, b
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Asti0, 1x biele PVC tienidlo, (fi 40cm), g, b
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Paris, 4x transparentné sklenené tienidlo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo








