





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia Kugel predstavuje moderné LED osvetlenie , ktoré v sebe spája eleganciu a inovatívny dizajn . Model s jedným zdrojom svetla LED s výkonom 30W a teplotou farby 4000K ponúka príjemné neutrálne osvetlenie , ideálne pre rôzne priestory. Svietidlo Kugel je dostupné v matnej čiernej farbe s dymovými sklenenými guľami , ktoré sú elegantne rozmiestnené na horizontálnom LED páse. Táto kombinácia dodáva interiéru subtílny, no zároveň výrazný charakter . Svietidlo je vyrobené z kvalitného kovu, hliníka a akrylu , čo zaručuje dlhotrvajúcu odolnosť a bezchybný vzhľad . Vďaka svojmu modernému dizajnu sa dokonale hodí do obývacej izby, jedálne či spálne , kde vytvára príjemnú a elegantnú atmosféru . Kolekcia Kugel je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú funkčné a dizajnové osvetlenie , ktoré dokonale doplní moderné aj klasické interiéry . Objavte dokonalé spojenie minimalizmu, elegancie a inovácie s týmto výnimočným svietidlom.
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 25-100 cm |
| Šírka svietidla | 120 cm |
| Hĺbka svietidla | 16 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 16 cm |
| Výška tienidla | 16 cm |
| Hmotnosť | 1,06 kg |
| Svietivosť | 1500 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693709824 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Cri | 80 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Kolekcia | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 30 W LED |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmoDo kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
45×35 cm, bambusová, hranatá
Na odoslanie o 3 dni