








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Osvetlite vonkajší priestor šetrne k životnému prostrediu, bez nákladov na energiu. Nástenné svietidlo sa automaticky rozsvieti po zotmení a vytvorí na stenách Vášho domu svetelný efekt, ktorý si zvolíte. Denná farba svetla 4000K vytvára príjemnú atmosféru na terase alebo pri príchode domov. 2 voliteľné svetelné efekty. S vodoodolnosťou IP44 môžete byť kľudní aj za daždivých dní. Lítiovo-iónová batéria 18650 s dlhou životnosťou - vysokoteplotná batéria s vysokým bezpečnostným výkonom, neexplózívna, nehorľavá, netoxická, neznečisťujúca životné prostredie, certifikácia ochrannou známkou RoHS, žiadne bezpečnostné riziká. Solárny panel: monokryštalický kremík 6V/2W. Vstavaná 18650 Li-ion batéria 3,7 V/1300 mAh.Čas nabíjania: 5 hodín. Pracovná doba: 9-10 hodín (závisí od nabitia batérie). Stupeň krytia: IP44.
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Hlavný materiál | Plast |
| Solárne | Ano |
| Farba | Čierna |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 2 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Celkový svetelný tok | 50 lm |
| Funkcie | LED technológia/Solárna technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 5 W |
| Napätie | 3,7 V |
| Max. príkon zdroja | 2 W |
| Tvar | Štvorcový |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Kapacita | 1300 mAh |
| Farba svetla | Denná biela |
| Výdrž batérie | 10 h |
| Celkový príkon svietidla | 2 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
S napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Plastové
Skladom
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, stropné, s napätím 230V
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Stropné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, bronzové, s napätím 230V
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
So senzorom pohybu, stojanové, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo