









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vonkajšie nástenné svietidlo s mikrovlnným pohybovým senzorom a senzorom súmraku. Dosah senzora: 5-8 m. Uhol detekcie: 180°. Časovač: 1 min.
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Senzor pohybu | Ano |
| Napájacie napätie | 230V |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 20 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Celkový svetelný tok | 1800 lm |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom/Senzor súmraku |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 125 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 20 W |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 20 W |
| Series | TRIANGLE Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom

Stojanové, kovové
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom
Stojanové, drevené
Skladom
Stojanové, drevené
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Plastové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo