










Najlepšia cena za posledných 30 dní: 118,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Lampa TIMBO je elegantné osvetlenie dostupné v bielej a čiernej farbe. Vyniká minimalistickým dizajnom a nádychom škandinávskeho štýlu. Kombinácia kovu a prírodného dreva dodáva teplo a modernosť každému interiéru. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa TIMBO perfektne hodí do moderného aj klasického interiéru a vytvára útulnú atmosféru.
| Hlavný materiál | Kov, Drevo |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Industriálny |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Dĺžka svietidla | 100 cm |
| Šírka svietidla | 60 cm |
| Výška svietidla | 16,5 cm |
| Plu kód | 07073024375 |
| Materiál | Kov, Drevo |
| Hmotnosť | 1,8 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Výkon | 15 W |
| Počet zdrojov svetla | 8 |
| Tvar svietidla | Atypický |
| Kolekcia | Timbo |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v industriálnom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 1 deň
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň