


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Searchlight máme skladom za cenu 100.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky, Nad obrazy |
| Typ | Obrazové svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa/Chodba |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 14 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 14 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 14 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | Obrazové svítidlo Searchlight |
| Výrobca | Searchlight |

Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, japandi
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v retro štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, plastové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, sklenené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v industriálnom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo