







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné LED svietidlo VOLTA v bielom prevedení je moderným riešením osvetlenia, ktoré vyniká jednoduchosťou tvaru, elegantným vzhľadom a funkčnou výbavou . Vďaka priemeru 52 cm a výške len 6 cm sa hodí aj do miestností s nižším stropom. Svietidlo je vybavené výmenným LED modulom s výkonom 36W , ktorý poskytuje úsporné a zároveň výkonné osvetlenie . Pomocou priloženého diaľkového ovládača je možné jednoducho prepínať medzi dvoma farbami svetla: 3000K (teplá biela) a 4000K (neutrálna biela) , vďaka čomu si osvetlenie prispôsobíte aktuálnej nálade alebo dennej dobe. Model VOLTA je vyrobený z kombinácie kovu a akrylu , čo mu dodáva moderný a zároveň nadčasový vzhľad . Biele telo doplnené o transparentné detaily zaručuje, že svietidlo prirodzene zapadne do moderných interiérov , ako sú obývacie izby, jedálne, chodby či spálne. Svojím čistým dizajnom a praktickými funkciami vytvára svietidlo VOLTA originálnu a príjemnú atmosféru v každom priestore, kde bude nainštalované.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 6 cm |
| Šírka svietidla | 52 cm |
| Hĺbka svietidla | 52 cm |
| Hmotnosť | 5,18 kg |
| Svietivosť | 2880 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693701071 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 36 W LED |
| Kolekcia | Plafoniery |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, sklenené, kovové
Skladom
LED, kovové, plastové
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, do kuchyne, v modernom štýle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovové, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, do kuchyne, sklenené
SkladomDoprava zadarmo