


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné svietidlo so senzorom pohybu. Doba svietenia: 20 s. Rozsah senzora: 360 °. Dosah: max. 6 m. Súmrak: do 30 lx.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Farba | Biela |
| Miesto | Obývačka/Spálňa/Chodba |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | So senzorom |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | E27 |
| Max. príkon zdroja | 80 W |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Štýl | Ostatné |
| Series | PLAFON Bowi |
| Výrobca | BOWI |

LED, kovové, s diaľkovým ovládaním
Skladom
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, v modernom štýle
Skladom
LED, do kuchyne, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
Skladom
S diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, do kuchyne, kovové
Skladom
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, do kuchyne, kovové
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo