Kožená sedacia súprava KENZO LUX, Ľavá, šedá (U-25)
Rozmery 83-108×248×157 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 2 173,99 €
- 22. 8. 2025 - 2 173,99 €
- 7. 4. 2025 - 2 099 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Plne funkčná sedacia súprava KENZO, ktorá ponúka úložný priestor, rozkladaciu plochu na spanie a polohovacie záhlavníky. Rozmer sedacej súpravy KENZO je ideálny i pre majiteľov menších obývycích izieb, ktorí tiež túžia mať doma koženú sedaciu súpravu. Výber farby kože nájdete vo vzorkovníku.
Rozmery
| Šírka: | 248 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 157 cm |
| Výška: | 83-108 cm |
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie, Polohovacie |
| Materiál čalúnenia | Koža |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Farba | Sivá |
| Úložný priestor | Áno |
| Možnosť rozloženia | Áno |
| Výška sedu | 42 |
| Popis | Celokožená |
| Doba dodania, pokiaľ nie je skladom | 6-12 |
| Veľkosť ložnej plochy | 201x144 |
| Materiál poťahu | Koža |
| Doba dodania, ak nie je skladom | 6-12 |
| Strana | Ľavá |
| Kód kože | U-25 |
| Výrobca | Žltá Hala |
Podobné produkty

Rohová rozkladacia sedacia súprava na každodenné spanie TAVOLA MINI, sivá (penelope 22), 140
85×250×162 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava Hugo mini, Sivá ( Monolith 85 )
100-110×220×160 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava Candy, sivá (Mono 247)
85-97×223×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava na každodenné spanie TAVOLA rozkladacia, čierná (penelope 25), 140 (v12)
85×278×162 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
SkladomDoprava zadarmo
Sedacia súprava Logan, pravá, sivá (malmo 90)
82-95×270×190 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava Milo Mini, Ľavá, sivá (gobi 13)
90-105×271×60-170 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kožená rohová sedacia súprava LUCIO, sivá, ľavá
90-106×245×168 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kožená rohová sedacia súprava LOREN II, ľavá, sivá (madras - 128 grey)
72-90×237×167 cm, kožená, rozkladacia
SkladomDoprava zadarmo
Rohová rozkladacia sedacia súprava PAUL MODEL 2 Čierna/sivá Ľavá
75×240×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rohová sedacia súprava DOLI, pravá, sivá (neve 97/83)
90×275×202 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
Sedacia súprava Katrin, pravá, sivá (monolith 85)
82×240×150 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 5 os.
Látková, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
Rohová sedacia súprava DUBAJ XL, pravá, sivá (monolith 97)
95×280×230 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Sedacia súprava TORRE BLACK, pravá, sivá (inari 91)
90×314×224 cm, látková, - pravý roh
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Sedacia súprava Artur, Sivá/Strieborná (AN 5671/5674)
87×228×142 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová pohovka Venuste plátenná sivá
90×227×80-160 cm, látková, v modernom štýle
Skladom
Sedacia súprava Harry, ľavá, zelená (lincoln 37)
88-102×271×193 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rozkladacia rohová sedačka Taila Mini ľavá - béžová pletenina Loft 02 / čierne nožičky
Rozkladacia, látková, - ľavý roh
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Rohová sedacia súprava IKAST, pravá, hnedá (Preston 23 cacao)
80×256×208 cm, kožená, látková
SkladomDoprava zadarmo
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Sedacia súprava Artur II, šedá (vogue 14/17)
95×228×142 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Sedacia súprava Holli, Pistáciová ( Ibiza 24 )
99-109×245×165 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Tmavosivá variabilná rozkladacia rohová pohovka Bonami Selection Pop
Rozkladacia, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rohová sedacia súprava Stilo, Ľavá, hnedá (Element 05)
90×245×162 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Sedacia súprava Tempo, pravá, sivá (Monolith 84)
98×265×175 cm, s taburetom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Sedacia súprava Lavante, ľavá, sivá (country 15)
100-120×240×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava Emily, sv. sivá (sicuro 65)
84-97×215×167 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Sedacia súprava Vanessa new L, ľavá, béžová (cremona 02)
94×297×200 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava Cafu, pravá, cappuccino (Bubble 03)
68-91×240×194 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 4 os.
Látková, v škandinávskom štýle, s nožičkami
Skladom
Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom







