




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 66,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné prisadené LED svietidlo. Svietidlo je možné namontovať ako prisadené alebo zavesené. Ideálne osvetlenie pre kancelárie, recepcie a pod. Mliečny difúzor zabezpečuje rovnomerné a príjemné rozptýlenie svetla. Farebnú teplotu je možné nastaviť - 2700K / 4000K / 6000K. Príkon svietidla je možné tiež zvoliť - 20W / 30W / 40W. Farba svetla aj príkon sa nastavujú na zadnej strane svietidla. Zavesenie svietidla je možné iba po zakúpení WJ0653 (závesný systém). Závesný systém nie je súčasťou balenia a je potrebné ho zakúpiť samostatne. Záruka: 5 rokov.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 40 W |
| Typ zavesenia | Na lanku/Prisadený |
| Príkon zdroja | 20 W/30 W/40 W |
| Typ | Stropné svietidlo/Luster na lanku |
| Napätie | 230 V |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Obývačka/Spálňa/Pracovňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 345 W |
| Teplota chromatickosti | 2700 K/4000 K/6000 K |
| Celkový svetelný tok | 5000 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 115 ° |
| Series | ALLDAY BASIC Wojnarowscy, PLANK Wojnarowscy, CYNIDECO Bowi, LIMONI Bowi, VIGA Wojnarowscy |
| Výrobca | Wojnarowscy |
Používateľské recenzie
volba teploty světla
nic
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
pekne svetlo a pekne svieti
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmoV modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo