Eglo 32164 - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo SALITERAS-C LED/24W/230V biela
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ZapínanieDiaľkovo ovládané
Napájacie napätie230V
UmiestnenieDo  spálne a  obývačky
Počet  svetielSamostatné
SmartAno
Farba svetlaTeplé biele, Studené biele
FarbaBiela
TypStropné svietidlo
ŠtýlOstatné
FunkcieLED technológia/RGB/Stmievateľné mobilným telefónom
MiestoObývačka/Spálňa
TvarObdĺžnikový
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja24 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja24 W
Ekvivalent klasickej žiarovky180 W
Teplota chromatickosti2700-6500 K
Celkový svetelný tok2600 lm
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Celkový príkon svietidla24 W
SeriesSALITERAS Eglo, SALITERAS-C Eglo
VýrobcaEglo
Podobné produkty
Stropné svietidlo biele vrátane LED 3-krokové stmievateľné 2700-4000K s prepínačom Dip - Keane
LED, do kuchyne, v modernom štýle
Skladom
Eglo 97266 - LED stropné svietidlo FUEVA 1 LED/25W/230V biele okrúhle 4000K
Kovový, plastový, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo biele 5-žiarovkové nastaviteľné štvorcové - Jeana
Obmedzená ponuka-29 %