


Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 8,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dekoračná obliečka na vankúš z nepremokavej látky a s ozdobným lemom po obvode obliečky, šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 150 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Kvety |
| Farba | Čiernobiela |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571712172 |
| Hustota látky | 150 GSM |
| Materiál | Polyester |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Umiestnenie | Na terasu |
| Výrobca | EUROFIRANY |

45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
38×40 cm, na spanie, dekoračný
Na odoslanie o 1 deň
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
40×10 cm, dekoračný, antialergický
SkladomDoprava zadarmo
60×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Na spanie, dekoračný, okrúhly
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, na spanie, dekoračný
Na odoslanie o 1 deň
45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, z pamäťovej peny, dekoračný
Skladom
40×10 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×15 cm, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Skladom
40×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
60×4 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
60×60 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, vianočný, bavlnený
Skladom
30×10 cm, dekoračný, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo