


Rozmery 30×10 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 5,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Materiál poťahu: 100% bavlna Materiál výplne: 100% polyester Farba Ružová Petrolejová Biela Krémová Rozmery Šírka: 30 cm Dĺžka: 50 cm Hrúbka: 10 cm Hmotnosť: 0,451 kg Vyhotovenie Snímateľný a prateľný poťah so zapínaním na zips Výplň je súčasťou balenia Odporúčaná teplota prania 30 °C Nebieliť Nesušiť v sušičke
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 10 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Bavlna, Polyester |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ | Dekoračný |
| Farba | Ružová |
| Materiál výplne | 100% polyester |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmer vankúša | 30 x 50 cm |
| Odporúčaná teplota prania | 30 °C |
| Vzor | So vzorom |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Dĺžka | 50 cm |
| Hmotnosť | 0,451 kg |

45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Anatomický, s poťahom z mikroplyšu
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
50×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, štvorcový
Skladom
Dekoračný, cestovný, antialergický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dekoračný, štvorcový, obdĺžnikový
Skladom
Dekoračný, antialergický, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40 cm, na spanie, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň

Dekoračný, štvorcový
Skladom
Dekoračný, štvorcový
Skladom
Na spanie, štvorcový
Skladom
Na spanie
Skladom
Anatomický
Skladom
Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, vianočný, bavlnený
Skladom
45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, štvorcový, fotovankúše
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, štvorcový, fotovankúše
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
40×40 cm, na spanie, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo