


Rozmery 60×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elegantná, jednofarebná zamatová obliečka GAJA3 je dokonalým spojením klasiky a luxusu. Vyrobené z jemného, na dotyk príjemného zamatu, materiál poteší jemným leskom, ktorý jemne zvýrazňuje jej jedinečný charakter. Jej okraje sú zdobené ozdobným lemovaním. Šírka: 60 cm, dĺžka: 60 cm, farba: horčicová, hmotnosť: 220 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Žltá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571692450 |
| Hustota látky | 220 GSM |
| Materiál | Polyester, Zamat |
| Rozmery | 60 x 60 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

40×60 cm, anatomický, obdĺžnikový

Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Anatomický, s poťahom z polyesteru, atypický
Na odoslanie o 6 dní
70×90 cm, na spanie, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, klinový, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 6 dní
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Na spanie, antialergický, obdĺžnikový
Skladom
70×90 cm, anatomický, antialergický
Skladom
50×70 cm, na spanie, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
50×70 cm, anatomický, bavlnený
Skladom
Na spanie, antialergický, obdĺžnikový

Na spanie, antialergický, bavlnený

70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×60 cm, anatomický, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
50×50 cm, dekoračný, antialergický

40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Anatomický, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 6 dní
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Antialergický, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Skladom
Antialergický, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, antialergický, štvorcový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebný, kusový, polyesterový
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Na liehoviny, v sadách
Na odoslanie o 1 deň

Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Fľaše, sklenený
Na odoslanie o 2 dni
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
V sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, jednofarebný, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň