Porovnajte ceny od 77 € do 80,09 € v 2 e-shopoch:
Závesné svietidlo Goldie, 3x zlaté kovové tienidlo, g
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 77 € do 80,09 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 78,55 €
- 8. 5. 2026 - 78,55 €
- 12. 4. 2026 - 78,45 €
- 28. 5. 2026 - 77 €
- 8. 5. 2026 - 77 €
- 12. 4. 2026 - 77 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Závesné svietidlo Goldie so zlatými kovovými tienidlami je súčasťou jednej z najnovších a najvýraznejších kolekcií svietidiel . Táto kolekcia je určená pre milovníkov odvážnych dizajnových riešení, ktorí hľadajú osvetlenie s charakterom. V tomto modeli nájdete tri tienidlá s jemnými, oválnymi líniami, ktoré vytvárajú dokonalý kontrast k minimalistickým interiérom. To, čo svietidlo Goldie odlišuje od ostatných, je jeho výrazný zlatý povrch s lesklou úpravou , ktorý dodáva priestoru exkluzívny a luxusný vzhľad. Vďaka svojim tvarom a lesku sa tento model výborne hodí do moderných a glamour interiérov , kde vynikne v kombinácii s čiernou, smaragdovou alebo bielou farbou. Ideálne sa hodí do obývačky , jedálne , spálne či reprezentatívnych komerčných priestorov . Kolekcia Goldie obsahuje závesné svietidlá s 1, 3, 5 a 12 svetelnými bodmi. Všetky modely sú vyrobené z kvalitných materiálov – kovu a akrylu – a vybavené vymeniteľnými LED modulmi , ktoré ponúkajú dlhú životnosť a vysokú energetickú efektivitu.
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Orientálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba svetla | Denné biele |
| Výška svietidla | 50-90 cm |
| Šírka svietidla | 45 cm |
| Hĺbka svietidla | 9 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 3,5 cm |
| Výška tienidla | 28,5 cm |
| Hmotnosť | 0,91 kg |
| Svietivosť | 1050 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693757146 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 15 W LED |
| Kolekcia | Goldie |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |
Podobné produkty

Závesné svietidlo Copper, 3x medené kovové tienidlo, c
Do kuchyne, drevený, LED
Na odoslanie o 1 deň
Závesné svietidlo Futura, 3x biele sklenené tienidlo, b
Do kuchyne, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Haga Cage, 1x transparentné sklenené tienidlo v kovovom ráme
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Riffle Square, 4x biele sklenené tienidlo, b/g
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Libra, 3x zlaté/čierne kovové tienidlo, b
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Bergen Gold, 3x zlaté/transparentné sklenené tienidlo (fi 15cm)
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné LED svietidlo HOVER typ A - 5W - rose gold / modré
LED, kovový, sklenený
Skladom
Retro závesná lampa čierna s hnedosivým tienidlom - Felt
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo Boho, 3x jutové/sivé textilné tienidlo, o
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Caro, 1x drevené tienidlo
Do kuchyne, drevený, LED
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Costa, 4x biele sklenené tienidlo, b/g
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo LETIZ - šedé/čierne
Drevený, kovový, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo Elegance, 3x textilné tienidlo (mix 7 farieb), (výber z 3 farieb konštrukcie), o
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Arena, 3x čierne kovové tienidlo, b/g, o
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Bodové svietidlo Timber 7, 3x drevené tienidlo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Art Deco závesné svietidlo zlaté so sklom 4-svetlo - Laura
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PARIS, 1x grafitové sklenené tienidlo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 deň
Priemyselné závesné svietidlo čierne s 9 svetlami - Knight
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Indigo, 3x textilné tienidlo (mix 3 farieb), b
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Boho, 2x jutové/čierne textilné tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Shade, 1x textilné tienidlo (výber zo 4 farieb), (výber z 3 farieb konštrukcie), (fi 50cm), w
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Mediolan, 1x šedé/béžové/zlaté textilné tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Priemyselné závesné svietidlo čierne - Cage 4
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Sollux SL.1081 - Luster na lanku BORGIO 3xGU10/40W/230V betón/kov čierna
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Joker, 1x čierne kovové tienidlo, b/g
Drevený, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Japandi závesná lampa čierna s hnedým látkovým tienidlom 3-svetlá - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Závesné svietidlo Boho, 3x jutové tienidlo, (výber z 2 farieb konštrukcie)
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Bergen Gold, 2x zlaté/transparentné sklenené tienidlo (fi 15cm)
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Florence, 6x biele sklenené tienidlo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesná lampa Art Deco zlatá s jantárovým sklom - Jia
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Mediolan, 1x šedé/svetlošedé/zlaté textilné tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo na lane v lištovom systéme PIPE 3xGU10/10W/230V čierne
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo








