Porovnajte ceny od 56,33 € do 79 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 18W, 3000K, 1500lm, LHJ087-3CP, čierna, OSW-50062
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 56,33 € do 79 €:
Popis produktu
Technické údaje: Výrobca: Toolight Dĺžka (mm): 200 mm Šírka (mm): 200 mm Výška (mm): 1790 mm Dĺžka kábla (mm): 1300 mm Napájanie: sieťové ~220V - ~240V Materiál: hliník, plast Svetelný tok: 1001 - 1500 lm Farba žiarovky: biela, čierna Počet svetelných bodov: Integrovaný zdroj LED Použitý závit: Integrovaný zdroj LED Farba svetla: teplá Teplota farieb: 3000K Energetická trieda: G Vrátane svetelného zdroja: Áno Trieda tesnenia: IP20 Výkon: 18W Ďalšie funkcie: nastavenie výšky
Parametre
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-50062 |
| Typ lampy | LHJ087-3CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 1300 |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Svetlosť | 1001 - 1500 lm |
| Farba lampy | Biela, Čierna |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | - |
| Napájanie | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366015915 |
| Šírka (mm) | 200 |
| Dĺžka (mm) | 200 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
| Výška (mm) | 1790 |
Podobné produkty

Závesné svietidlo Futura, 3x biele sklenené tienidlo, b
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Priemyselné závesné svietidlo čierne s 9 svetlami - Knight
Do kuchyne, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Haga Cage, 1x transparentné sklenené tienidlo v kovovom ráme
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo s čiernym zamatovým tienidlom so zlatom 35 cm - Combi
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
Skladom
Závesné osvetlenie Eglo PETROSA čierna 390196
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Závesné svietidlo Elegance, 3x textilné tienidlo (mix 7 farieb), (výber z 3 farieb konštrukcie), o
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Candellux - Závesná lampa Porto s čiernym tienidlom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Chromic, 2x chrómové textilné tienidlo (mix 2 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Shade, 1x textilné tienidlo (výber zo 4 farieb), (výber z 3 farieb konštrukcie), (fi 50cm), w
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Chromic, 1x chrómové textilné tienidlo (výber z 2 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie), (fi 35cm)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Copper, 3x medené kovové tienidlo, c
Do kuchyne, drevený, LED
Na odoslanie o 1 deň
Závesné svietidlo Ralph, 1x drevené/čierne kovové tienidlo, b
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo s čiernym zamatovým tienidlom so zlatom 40 cm - Combi
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Libra, 3x zlaté/čierne kovové tienidlo, b
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Shade, 1x textilné tienidlo (výber zo 6 farieb), (výber z 3 farieb konštrukcie), (fi 35cm), lp, g
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Barcelona, 1x kovové tienidlo (výber z 2 farieb)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Jack 5, tmavohnedé drevené telo svietidla
Drevený, LED, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Boho, 2x jutové/čierne textilné tienidlo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Brilagi - LED luster na lanku FALCON WOOD LED/60W/230V 3000/4000/6000K 80 cm drevo
Drevený, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Chromic, 3x chrómové textilné tienidlo (mix 2 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Moderné závesné svietidlo čierne IP44 - Jarra
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo Hudson, 3x čierne kovové tienidlo, b
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Roma Cage, 1x čierne/transparentné sklenené tienidlo v kovovom ráme
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Moderné závesné svietidlo čierne so zlatým interiérom - Loes
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Helix Cage, 1x sklenené tienidlo so vzorom v kovovom ráme
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 12W, 3000K, 3500lm, LHJ088-3CP, zlatá, OSW-50063
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemyselné vonkajšie závesné svietidlo čierne IP44 - Charlois
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Závesné svietidlo Diamond, 3x textilné tienidlo (mix 6 farieb), (výber z 3 farieb konštrukcie), o
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight - Sklenené závesné svietidlo 1xE27 60W APP442-CP, zlatá, OSW-05934
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné závesné svietidlo APP310-1CP, zlatá-šedá, OSW-03897
LED, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo s bavlneným tienidlom čierne a zlaté 40 cm - Combi
Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, so stmievačom
Skladom
Závesné svietidlo Goldie, 3x zlaté kovové tienidlo, g
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni




