





Rozmery 220×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnená posteľná súprava s potlačou, šírka: 220 cm, dĺžka: 200 cm, 2ks 70x80 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 105 GSM, zloženie: 100% bavlna.
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Čiernobiela |
| Motív | Jesenné, Pruhy |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571315847 |
| Hustota látky | 105 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Vlastnosti | Obojstranné |
| Výrobca | EUROFIRANY |

Francúzska, z mikrovlákna, so srdiečkami
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so zipsom, hĺbka
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Na odoslanie o 4 dni
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, dvojlôžková
SkladomDoprava zadarmo
Francúzska, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, jednofarebná, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Na odoslanie o 4 dni
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
220×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, mušelínová, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, mušelínová, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70-140×90-200 cm, bavlnená, jednolôžková
Na odoslanie o 4 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo