









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED bezdrôtová lampa s klipom na pripevnenie k stolu. Dotykové ovládanie jasu v 3 krokoch. USB kábel s dĺžkou 1 m. Doba svietenia (podľa jasu svietenia): 3 h (100%), 7 h (40%), 30 h (10%). Lítiová batéria (1200mAh) je súčasťou balenia.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Hlavný materiál | Plast |
| So štipcom | Ano |
| Stmievač | Ano |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Lampa s klipom |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné krokovo/Na batérie, sú súčasťou |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 160 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Kapacita | 1200 mAh |
| Napätie | 5 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 2,5 W |
| Spôsob zapojenia | USB |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 2,5 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 2,5 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 15 W |
| Series | TABLE LAMP Aigostar |
| Výrobca | Aigostar B.V. |

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom

LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínaná vypínačom, so štipcom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
LED, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, sklenená, japandi
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom