Porovnajte ceny od 22 € do 24,9 € v 2 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 22 € do 24,9 €:
História cien
- 27. 4. 2026 - 21,44 €
- 25. 2. 2026 - 21,44 €
- 10. 12. 2025 - 24,33 €
- 6. 12. 2025 - 23,99 €
- 19. 11. 2025 - 23,17 €
- 15. 11. 2025 - 23,6 €
- 30. 10. 2025 - 23,99 €
- 23. 10. 2025 - 23,17 €
- 18. 10. 2025 - 23,22 €
- 2. 10. 2025 - 21,44 €
- 6. 9. 2025 - 23,17 €
- 25. 8. 2025 - 21,44 €
- 4. 8. 2025 - 25,17 €
- 30. 7. 2025 - 25,22 €
- 28. 6. 2025 - 21,44 €
- 31. 5. 2025 - 25,17 €
- 14. 4. 2025 - 20,78 €
- 27. 4. 2026 - 21,44 €
- 25. 2. 2026 - 21,44 €
- 10. 12. 2025 - 23,76 €
- 6. 12. 2025 - 23,09 €
- 19. 11. 2025 - 21,44 €
- 15. 11. 2025 - 22,31 €
- 30. 10. 2025 - 23,09 €
- 23. 10. 2025 - 21,44 €
- 18. 10. 2025 - 21,54 €
- 2. 10. 2025 - 21,44 €
- 6. 9. 2025 - 21,44 €
- 25. 8. 2025 - 21,44 €
- 4. 8. 2025 - 21,44 €
- 30. 7. 2025 - 21,54 €
- 28. 6. 2025 - 21,44 €
- 31. 5. 2025 - 21,44 €
- 14. 4. 2025 - 20,78 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
LED stolná lampa na čítanie. Uchytenie pomocou klipu. Stmievateľná v 3 krokoch vďaka dotykovému stmívaču. Flexibilné rameno lampy. Výdrž batérie: maximálny jas: 5 h, minimálny jas: 35 h. Nabíjanie pomocou USB (je súčasťou balenia). Lampa spĺňa požiadavky EyeComfort - šetrí a neunavuje vaše oči.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| So štipcom | Ano |
| Farba | Biela |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Lampa s klipom |
| Miesto | Pracovňa/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné krokovo/Dotykové ovládanie |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 3 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 3 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 10 W |
| Typ zástrčky | USB |
| Kapacita | 1200 mAh |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 175 lm |
| Napätie | 5 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 3 W |
| Index podania farieb (cri) | 90 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Výdrž batérie | 35 h |
| Spôsob zapojenia | Na batérie |
| Series | DONUTCLIP Philips, ACTION Philips EC, TABLE LAMP Philips |
| Výrobca | Philips |
Recenzie
Používateľské recenzie
Příjemné světlo u počítače
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Odporúčame

Klasická stolná lampa/notárska lampa bronzová so zeleným sklom - Banker
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnová stolná lampa béžová s tienidlom z ľanu béžová - Lotti
So stmievačom, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
Japandi stolná lampa béžová s ľanovým tienidlom - Dahlia
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
BERGE LED stojacia lampa 1xE27 185cm biela
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Bodové svetlo Spike čierne nastaviteľné IP44 - Solo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED Stmievateľná stolná lampa s lupou LED/11W/5V čierna
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sada 2 stolových lamp čiernych so stmievačom a nabíjateľných - Murdock
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľná dotyková stolná lampa VARIO LED/24W/230V 3000-6500K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 12 zlatých RGBW nabíjateľných stolových lamp vrátane nabíjacej stanice - Alessia
So stmievačom, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stolná lampa zlatá s béžovým tienidlom - Pluni
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná stolná lampa s USB LED/7,5W/230V 3000K/4000K/5500K antracit
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievaná dotyková stolová lampa VARIO LED/24W/230V 3000-6500K biela
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Retro stolná lampa oranžová so sklom - Mabel
Zapínaná vypínačom, v retro štýle, sklenená
Skladom
Art Deco stolná lampa čierna s dymovým sklom 2-svetlo - Laura
Zapínaná vypínačom, sklenená
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľná dotyková stolná lampa VARIO LED/24W/230V 3000-6500K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stolná lampa v štýle Art Deco čierna s dymovým sklom - Karel
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Sada 12 stolových lámp tmavá bronz RGBW nabíjateľná vrátane nabíjacej stanice - Alessia
So stmievačom, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Mosadzná LED stolová lampa (výška 28,5 cm) Lyneham – House Nordic
LED, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
LED Stmievateľná stolná lampa na pestovanie rastlín VITARO 3xLED/10W/230V čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná stolná lampa 2v1 USB TENUIX LED/14W/5V 3000-6000K
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44079 - Stolná lampa TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa s lupou LED/12W/5V 3000/4200/6000K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
BERGE Stolová lampa LED E27 - MADRIT
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Retro stolová lampa čierna so zeleným sklom - Bizle
Zapínaná vypínačom, v retro štýle, sklenená
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľná dotyková stolná lampa VARIO LED/12W/230V 3000-6500K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi- LED Stmievateľná lampa s bezdrôtovým nabíjaním REGINA LED/8,5W/230V biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster na lanku COSMOWAVE LED/70W/230V čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED detské stropné svietidlo LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K ružová
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo





