Odporúčame
Tmavozelená froté bavlnená osuška 70x130 cm Tendresse – douceur d'intérieur
Rozmery 70×130 cm
12,2 €
História cien
- 25. 5. 2026 - 12,2 €
- 19. 4. 2026 - 12,2 €
- 24. 3. 2026 - 11,2 €
- 18. 3. 2026 - 11,3 €
- 17. 3. 2026 - 11,4 €
- 5. 3. 2026 - 12,3 €
- 4. 3. 2026 - 12 €
- 23. 1. 2026 - 12,3 €
- 16. 1. 2026 - 12,4 €
- 11. 1. 2026 - 12,5 €
- 27. 12. 2025 - 11,82 €
- 25. 11. 2025 - 11,7 €
- 11. 11. 2025 - 11,8 €
- 7. 11. 2025 - 12,5 €
- 5. 11. 2025 - 13 €
- 30. 7. 2025 - 13,9 €
- 25. 7. 2025 - 12 €
- 15. 7. 2025 - 13,9 €
- 11. 7. 2025 - 12 €
- 26. 6. 2025 - 13,9 €
- 20. 6. 2025 - 12 €
- 19. 6. 2025 - 13,9 €
- 30. 4. 2025 - 13,4 €
- 25. 4. 2025 - 11 €
- 25. 3. 2025 - 13,4 €
- 23. 3. 2025 - 12 €
Popis produktu
Tmavozelená froté bavlnená osuška 70x130 cm Tendresse – douceur d'intérieur
Rozmery
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 130 cm |
Parametre
| Materiál | Froté, Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Farba | Zelená |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Veľkosť | 1x osuška (70x130) |
| Typ | Froté |
| Váha | 0.46 kg |
| Dĺžka | 130 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Tendresse |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 500 g/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov/možno prať v práčke/vhodné do sušičky/nepoužívajte chemické bielidlo |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
50 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
10,6 €13,3 €
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
6,9 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
41 €46 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22,9 €
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
125,8 €148 €
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
9,7 €10,6 €
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
30,4 €
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
40 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
14,9 €16,4 €
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch

58 €65 €
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
34,8 €38,3 €
Zelený nočník - Kindsgut
Pre chlapca
Skladom






















